Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988.

Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia AF1 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia AF1 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1986!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Overig / Niet ingedeeld

body aprilia AP8230113 benzinetank AP8230163 benzinetank AP8101656 brandstoftank plug AP8212094 brandstofkraan AP8220159 brandstofkraan knop AP8220156 verbindingspijp AP8220157 verbindingspijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120024 brandstofleiding d.7x11 AP8212122 brandstof reserve indicator meter AP8121074 bus AP8226029 achterspatbord AP8226036 voorspatbord AP8120007 ring AP8229028 stoel AP8201193 zadelslot AP8230125 gereedschapskist AP8201196 handschoenen geval AP8201152 toolkit AP8230164 paratia AP8230116 zijpaneel (rechts) AP8230166 coperchio laterale lh AP8230118 zijpaneel (links) AP8201189 ziet er kit AP8201210 achteruitkijkspiegel AP8220165 silent-block AP8220166 achteruitkijkspiegel plaat AP8221023 t bus AP8201206 klem AP8230169 fiancatina sup.dx ro AP8230126 upper panel (r) AP8230170 AP8230128 bovenste paneel (l) AP8230131 motorkap AP8230171 cupolino plexiglas v AP8230132 spoiler AP8230161 spoiler (links) AP8230134 bord AP8230135 bord AP8230123 achterkap AP8120030 rubberen afstandhouder AP8211218 sticker set compl. AP8211280 stickers electric starter AP9211139 stickers electric starter AP8211279 stickers electric starter AP8232141 bagagedrager AP8232129 koplamp houder AP8220170 klinknagel AP8221027 bus AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8121041 afstandhouder AP8234023 bord AP8152081 moer AP8152023 schroef AP8152083 schroef AP8152082 inbusschroef AP8152065 schroef AP8120177 elastisch AP8120177 elastisch AP8101313 batterij haak AP8211264 decalco fiancatine-c AP8211228 serie decalco fianca AP8211275 sticker serie AP8211252 tech, sticker set AP18211219 AP8211259 AP8211219 kuip stickers ingesteld AP8211224 brandstoftank sticker set AP8211282 AP8211236 sticker «aps» AP8211270 AP8150256 schroef AP8101686 halsband
electrical system i aprilia - AP8112039 intermittence houder AP8112040 onderbreking AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8221021 veer AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8212085 startrelais AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212089 knipperlicht vooraan (r) AP8212090 knipperlicht achter (r) AP8212093 achterlicht draden AP8212095 elektrische startkabels AP8212105 accu-zekering-relaiskabel AP8212116 batterij aardingskabel AP8212104 kabelboom AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212107 knipperlicht vooraan (l) AP8212108 knipperlicht achter (l) AP8212109 start schakelaar AP8212096 koplamp compl. AP8112540 achterlicht compl. AP8212117 toeter AP8212118 zekeringkast AP8212119 spanningsregelaar AP8212120 spanningsregelaar AP8212123 aansluitkabel AP8230121 deksel van de batterijhouder AP8230144 accubak AP8222019 thermistor AP8220167 moer AP8221028 veer AP8225161 koplamp schroef AP8212124 achterlicht glas AP8212125 knipperlicht glas AP8112244 zekering 7,5a AP8150249 schroef AP8220169 insert m5 - wit AP8152085 moer AP8201041 bougiedop AP8220173 rubberen ring AP8120482 rubberen afstandhouder
electrical system ii aprilia AP8112039 intermittence houder AP8112040 onderbreking AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8221021 veer AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8212089 knipperlicht vooraan (r) AP8212090 knipperlicht achter (r) AP8212093 achterlicht draden AP8212092 kabelboom AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212107 knipperlicht vooraan (l) AP8212108 knipperlicht achter (l) AP8212096 koplamp compl. AP8212103 achterlicht compl. AP8212117 toeter AP8212119 spanningsregelaar AP8212121 spanningsregelaar AP8212123 aansluitkabel AP8222019 thermistor AP8220167 moer AP8221028 veer AP8225161 koplamp schroef AP8212124 achterlicht glas AP8212125 knipperlicht glas AP8150249 schroef AP6220169 AP8152065 schroef AP8201041 bougiedop AP8220173 rubberen ring AP8120482 rubberen afstandhouder
uitlaat aprilia AP8101471 veer AP8219039 uitlaat AP8219040 geluiddemper AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8121058 afstandhouder AP8230111 luchtfilterdeksel filter AP8201184 luchtfilter AP8230110 luchtfilterkast basis AP8220144 verdeelstuk AP8230112 filtergaas AP8101520 halsband AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8222040 motor compleet zwart AP8222042 motor AP8222044 versnellingsbak hendel AP8222045 starthendel AP8220003 uitlaat-geluiddemperslang AP8120391 silent-block
frame aprilia AP8132295 voetsteun (links) AP8132294 voetsteun (rechts) AP8101465 staan ??lente AP8232131 zijstandaard AP8232153 frame AP8232143 achterlicht houder AP8230130 waterkoeler bescherming AP8201186 waterkoeler AP8101369 plug AP8101236 halsband AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8220152 waterpijp AP8220153 waterpijp AP8220160 waterpijp - AP8220104 slangklem d25-45x8 AP8201150 waterkoeler houder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8101372 silent-block AP8120221 tank rubber AP8121041 afstandhouder AP8230115 olie tank AP8220154 olievuldop AP8120231 brandstofpijp AP8201192 oliereserve-indicator AP8220168 rubber AP8220162 rubberen afstandhouder AP8101731 halsband AP8150222 schroef AP8121097 afstandhouder AP8201201 stroomlijnkoeler verbindingspijp
front fork aprilia - AP8203146 vork AP8203166 r.h. vorkbuis compl. AP8203167 l.h. vorkbuis compl. AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203165 schroef AP8103363 onderlegring AP8103360 ring moer AP8203168 bovenste plaat AP8203169 onderste plaat AP8203170 vorkpoot (rechts) AP8203171 vorkpoot (links) AP8203172 oliekeerring AP8203173 buis AP8203174 veer AP8203175 voorlaadstang AP8203176 plug met o-ring AP8203177 o-ring AP8203178 pompinrichting comp. AP8203179 bus AP8203180 ring AP8203181 u-bout AP8103523 schroef AP8205032 schroef AP8205049 onderlegring AP8205053 schroef
front wheel aprilia - AP8209020 voorwiel (compl) AP8209019 lucht buis AP8209021 voorband AP8201188 snelheidsmeter transmissie AP8213042 remklauw compl. AP8225124 paar pads AP8213066 zuigers (paar) AP8213067 pakkingset AP8213068 pinnen AP8213021 remklauw deksel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8225148 lager AP8225149 afstandhouder AP8225150 afstandhouder AP8225151 pin AP8225152 lichtmetalen wiellagers AP8213064 voorremschijf AP8152027 schroef m6x 15 AP8231007 bus AP8231008 bus
handle bars aprilia AP8218068 handgrepen AP8220164 hoes AP8120271 koppelingshuls AP8218054 koppelingsbediening compleet AP8218061 koppelingshendel AP8218060 schroef met moer AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218066 gaskabel compl. AP8120270 gaskabel huls AP8118101 kabelregelaar AP8217007 handgreep (links en rechts) AP8214031 koppelingskabel AP8214029 gaskabel AP8201190 kabel van de snelheidsmeter AP8214030 toerenteller kabel AP8213060 pomp ass. bly 0 11 AP8218062 voorremhendel - AP8213025 rempompdeksel met membraan AP8213026 u-bout AP8218064 schroef AP8213048 pompzuiger en pakking AP8213069 speciale pin + moer AP8112343 lamp AP8112347 hoes AP8112351 trip, kilometerteller knop AP8112352 controleer knop AP8130290 dashboard (minnaar) AP8130299 dashboard (boven) AP8130292 indicatielampje «neutraal» AP8150166 schroef AP8201194 hoofdschakelaar AP8212106 dashboard kabelboom AP8212111 cruscotto (vedi 8212 AP8212113 dashboard AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8220130 buisbeschermer AP8134074 haak AP8213062 remslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
rear fork aprilia - AP8220095 o-ring AP8221008 bus AP8221024 afstandhouder AP8232133 forcellone vern. arg AP8232135 achterste zwenkarm AP8134029 achterplaat AP8134030 kettingspanner plaat (r. l.) AP8152024 schroef AP8205064 achterste swingarmpen AP8120388 kettinggeleiderplaat AP8120285 o-ring 123 AP8120292 bus AP8120293 plastic plug AP8232165 drijfstang (r.h. l.h.) AP8150049 schroef m10x60 AP8150225 schroef AP8150226 schroef AP8230120 kettingafdekking AP8203148 schokdemper AP8220161 bus AP8232145 eenvoudige link AP8221001 afstandhouder 18x21x18 AP8225158 bus AP8150127 schroef
rear wheel aprilia AP8225156 afstandhouder - AP8208098 achterwiel compl. AP8209022 lucht buis AP8209023 achterband AP8232139 achterremhendel AP8221019 breng de lente terug AP8225157 achteras AP8152030 moer m14x1.5 AP8225155 afstandhouder AP8208104 lichtmetalen wiel met lagers AP8225118 lager AP8225154 afstandhouder AP8207021 kroon AP8213038 voering met veren, paar AP8213065 cam hendel AP8213040 achterbekleding cam AP8221006 veer AP8225153 achterbekleding schijf comp. AP8225144 slotplaat AP8225245 slotplaat (3 gaten) AP8214032 kabel achterrem AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8220149 o-ring 119 AP8221010 bus AP8221014 bus AP8121026 bus AP8120358 klinknagel AP8120357 bus
rear wheel disk brake aprilia AP8208096 achterwiel compl. AP8209022 lucht buis AP8209023 achterband AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213050 olietank compl. AP8221019 breng de lente terug AP8232163 achterremhendel AP8234015 ankerplaat AP8113205 achterste remstang AP8213046 olie pijp AP8120351 brandstofpijp AP8120179 slangklem d8 AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8213034 hoofdcilinder compl. AP8213056 pakking AP8213058 stofkap AP8213057 koppeling achterrempomp AP8213032 remklauw compl. AP8213051 pads paar AP8213054 zuiger AP8213053 pen + remveer AP8213055 remklauw deksel AP8213059 ontluchtingsschroef AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8213052 pakkingset AP8121088 afstandhouder AP8121089 afstandhouder AP8207021 kroon AP8225118 lager AP8225147 afstandhouder AP8225155 afstandhouder AP8225157 achteras AP8152030 moer m14x1.5 AP8208105 lichtmetalen wiel met lagers AP8225145 plaat 3 gaten AP8225144 slotplaat AP8213063 remschijf achter AP8152060 binnenzeskantschroef m6x20 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8220149 o-ring 119 AP8221010 bus AP8221014 bus AP8221026 bus
starter i aprilia AP8222056 vliegwiel magneto compleet AP8222059 magneto vliegwiel AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels
starter ii aprilia AP8222033 starter, compleet AP8222056 vliegwiel magneto compleet AP8222059 magneto vliegwiel AP8222049 statorbuis compl. AP8222050 startrotor met lager AP8222051 tussenflens AP8222052 rondsel groep AP8222053 flens AP8222054 schroeven set AP8222055 borstels
body aprilia AP8230113 benzinetank AP8230163 benzinetank AP8101656 brandstoftank plug AP8212094 brandstofkraan AP8220159 brandstofkraan knop AP8220156 verbindingspijp AP8220157 verbindingspijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120024 brandstofleiding d.7x11 AP8212122 brandstof reserve indicator meter AP8121074 bus AP8226029 achterspatbord AP8226036 voorspatbord AP8120007 ring AP8229028 stoel AP8201193 zadelslot AP8230125 gereedschapskist AP8201196 handschoenen geval AP8201152 toolkit AP8230164 paratia AP8230116 zijpaneel (rechts) AP8230166 coperchio laterale lh AP8230118 zijpaneel (links) AP8201189 ziet er kit AP8201210 achteruitkijkspiegel AP8220165 silent-block AP8220166 achteruitkijkspiegel plaat AP8221023 t bus AP8201206 klem AP8230169 fiancatina sup.dx ro AP8230126 upper panel (r) AP8230170 AP8230128 bovenste paneel (l) AP8230131 motorkap AP8230171 cupolino plexiglas v AP8230132 spoiler AP8230161 spoiler (links) AP8230134 bord AP8230135 bord AP8230123 achterkap AP8120030 rubberen afstandhouder AP8211218 sticker set compl. AP8211280 stickers electric starter AP9211139 stickers electric starter AP8211279 stickers electric starter AP8232141 bagagedrager AP8232129 koplamp houder AP8220170 klinknagel AP8221027 bus AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8121041 afstandhouder AP8234023 bord AP8152081 moer AP8152023 schroef AP8152083 schroef AP8152082 inbusschroef AP8152065 schroef AP8120177 elastisch AP8120177 elastisch AP8101313 batterij haak AP8211264 decalco fiancatine-c AP8211228 serie decalco fianca AP8211275 sticker serie AP8211252 tech, sticker set AP18211219 AP8211259 AP8211219 kuip stickers ingesteld AP8211224 brandstoftank sticker set AP8211282 AP8211236 sticker «aps» AP8211270 AP8150256 schroef AP8101686 halsband
electrical system i aprilia - AP8112039 intermittence houder AP8112040 onderbreking AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8221021 veer AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8212085 startrelais AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212089 knipperlicht vooraan (r) AP8212090 knipperlicht achter (r) AP8212093 achterlicht draden AP8212095 elektrische startkabels AP8212105 accu-zekering-relaiskabel AP8212116 batterij aardingskabel AP8212104 kabelboom AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212107 knipperlicht vooraan (l) AP8212108 knipperlicht achter (l) AP8212109 start schakelaar AP8212096 koplamp compl. AP8112540 achterlicht compl. AP8212117 toeter AP8212118 zekeringkast AP8212119 spanningsregelaar AP8212120 spanningsregelaar AP8212123 aansluitkabel AP8230121 deksel van de batterijhouder AP8230144 accubak AP8222019 thermistor AP8220167 moer AP8221028 veer AP8225161 koplamp schroef AP8212124 achterlicht glas AP8212125 knipperlicht glas AP8112244 zekering 7,5a AP8150249 schroef AP8220169 insert m5 - wit AP8152085 moer AP8201041 bougiedop AP8220173 rubberen ring AP8120482 rubberen afstandhouder
electrical system ii aprilia AP8112039 intermittence houder AP8112040 onderbreking AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8221021 veer AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8212089 knipperlicht vooraan (r) AP8212090 knipperlicht achter (r) AP8212093 achterlicht draden AP8212092 kabelboom AP8212115 stuurschakelaar (l) AP8212107 knipperlicht vooraan (l) AP8212108 knipperlicht achter (l) AP8212096 koplamp compl. AP8212103 achterlicht compl. AP8212117 toeter AP8212119 spanningsregelaar AP8212121 spanningsregelaar AP8212123 aansluitkabel AP8222019 thermistor AP8220167 moer AP8221028 veer AP8225161 koplamp schroef AP8212124 achterlicht glas AP8212125 knipperlicht glas AP8150249 schroef AP6220169 AP8152065 schroef AP8201041 bougiedop AP8220173 rubberen ring AP8120482 rubberen afstandhouder
uitlaat aprilia AP8101471 veer AP8219039 uitlaat AP8219040 geluiddemper AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8121058 afstandhouder AP8230111 luchtfilterdeksel filter AP8201184 luchtfilter AP8230110 luchtfilterkast basis AP8220144 verdeelstuk AP8230112 filtergaas AP8101520 halsband AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8222040 motor compleet zwart AP8222042 motor AP8222044 versnellingsbak hendel AP8222045 starthendel AP8220003 uitlaat-geluiddemperslang AP8120391 silent-block
frame aprilia AP8132295 voetsteun (links) AP8132294 voetsteun (rechts) AP8101465 staan ??lente AP8232131 zijstandaard AP8232153 frame AP8232143 achterlicht houder AP8230130 waterkoeler bescherming AP8201186 waterkoeler AP8101369 plug AP8101236 halsband AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8220152 waterpijp AP8220153 waterpijp AP8220160 waterpijp - AP8220104 slangklem d25-45x8 AP8201150 waterkoeler houder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8101372 silent-block AP8120221 tank rubber AP8121041 afstandhouder AP8230115 olie tank AP8220154 olievuldop AP8120231 brandstofpijp AP8201192 oliereserve-indicator AP8220168 rubber AP8220162 rubberen afstandhouder AP8101731 halsband AP8150222 schroef AP8121097 afstandhouder AP8201201 stroomlijnkoeler verbindingspijp
front fork aprilia - AP8203146 vork AP8203166 r.h. vorkbuis compl. AP8203167 l.h. vorkbuis compl. AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203165 schroef AP8103363 onderlegring AP8103360 ring moer AP8203168 bovenste plaat AP8203169 onderste plaat AP8203170 vorkpoot (rechts) AP8203171 vorkpoot (links) AP8203172 oliekeerring AP8203173 buis AP8203174 veer AP8203175 voorlaadstang AP8203176 plug met o-ring AP8203177 o-ring AP8203178 pompinrichting comp. AP8203179 bus AP8203180 ring AP8203181 u-bout AP8103523 schroef AP8205032 schroef AP8205049 onderlegring AP8205053 schroef
front wheel aprilia - AP8209020 voorwiel (compl) AP8209019 lucht buis AP8209021 voorband AP8201188 snelheidsmeter transmissie AP8213042 remklauw compl. AP8225124 paar pads AP8213066 zuigers (paar) AP8213067 pakkingset AP8213068 pinnen AP8213021 remklauw deksel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8225148 lager AP8225149 afstandhouder AP8225150 afstandhouder AP8225151 pin AP8225152 lichtmetalen wiellagers AP8213064 voorremschijf AP8152027 schroef m6x 15 AP8231007 bus AP8231008 bus
handle bars aprilia AP8218068 handgrepen AP8220164 hoes AP8120271 koppelingshuls AP8218054 koppelingsbediening compleet AP8218061 koppelingshendel AP8218060 schroef met moer AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218066 gaskabel compl. AP8120270 gaskabel huls AP8118101 kabelregelaar AP8217007 handgreep (links en rechts) AP8214031 koppelingskabel AP8214029 gaskabel AP8201190 kabel van de snelheidsmeter AP8214030 toerenteller kabel AP8213060 pomp ass. bly 0 11 AP8218062 voorremhendel - AP8213025 rempompdeksel met membraan AP8213026 u-bout AP8218064 schroef AP8213048 pompzuiger en pakking AP8213069 speciale pin + moer AP8112343 lamp AP8112347 hoes AP8112351 trip, kilometerteller knop AP8112352 controleer knop AP8130290 dashboard (minnaar) AP8130299 dashboard (boven) AP8130292 indicatielampje «neutraal» AP8150166 schroef AP8201194 hoofdschakelaar AP8212106 dashboard kabelboom AP8212111 cruscotto (vedi 8212 AP8212113 dashboard AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8220130 buisbeschermer AP8134074 haak AP8213062 remslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
rear fork aprilia - AP8220095 o-ring AP8221008 bus AP8221024 afstandhouder AP8232133 forcellone vern. arg AP8232135 achterste zwenkarm AP8134029 achterplaat AP8134030 kettingspanner plaat (r. l.) AP8152024 schroef AP8205064 achterste swingarmpen AP8120388 kettinggeleiderplaat AP8120285 o-ring 123 AP8120292 bus AP8120293 plastic plug AP8232165 drijfstang (r.h. l.h.) AP8150049 schroef m10x60 AP8150225 schroef AP8150226 schroef AP8230120 kettingafdekking AP8203148 schokdemper AP8220161 bus AP8232145 eenvoudige link AP8221001 afstandhouder 18x21x18 AP8225158 bus AP8150127 schroef
rear wheel aprilia AP8225156 afstandhouder - AP8208098 achterwiel compl. AP8209022 lucht buis AP8209023 achterband AP8232139 achterremhendel AP8221019 breng de lente terug AP8225157 achteras AP8152030 moer m14x1.5 AP8225155 afstandhouder AP8208104 lichtmetalen wiel met lagers AP8225118 lager AP8225154 afstandhouder AP8207021 kroon AP8213038 voering met veren, paar AP8213065 cam hendel AP8213040 achterbekleding cam AP8221006 veer AP8225153 achterbekleding schijf comp. AP8225144 slotplaat AP8225245 slotplaat (3 gaten) AP8214032 kabel achterrem AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8220149 o-ring 119 AP8221010 bus AP8221014 bus AP8121026 bus AP8120358 klinknagel AP8120357 bus
rear wheel disk brake aprilia AP8208096 achterwiel compl. AP8209022 lucht buis AP8209023 achterband AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213050 olietank compl. AP8221019 breng de lente terug AP8232163 achterremhendel AP8234015 ankerplaat AP8113205 achterste remstang AP8213046 olie pijp AP8120351 brandstofpijp AP8120179 slangklem d8 AP8207017 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel AP8213034 hoofdcilinder compl. AP8213056 pakking AP8213058 stofkap AP8213057 koppeling achterrempomp AP8213032 remklauw compl. AP8213051 pads paar AP8213054 zuiger AP8213053 pen + remveer AP8213055 remklauw deksel AP8213059 ontluchtingsschroef AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8213052 pakkingset AP8121088 afstandhouder AP8121089 afstandhouder AP8207021 kroon AP8225118 lager AP8225147 afstandhouder AP8225155 afstandhouder AP8225157 achteras AP8152030 moer m14x1.5 AP8208105 lichtmetalen wiel met lagers AP8225145 plaat 3 gaten AP8225144 slotplaat AP8213063 remschijf achter AP8152060 binnenzeskantschroef m6x20 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8220149 o-ring 119 AP8221010 bus AP8221014 bus AP8221026 bus
starter i aprilia AP8222056 vliegwiel magneto compleet AP8222059 magneto vliegwiel AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels
starter ii aprilia AP8222033 starter, compleet AP8222056 vliegwiel magneto compleet AP8222059 magneto vliegwiel AP8222049 statorbuis compl. AP8222050 startrotor met lager AP8222051 tussenflens AP8222052 rondsel groep AP8222053 flens AP8222054 schroeven set AP8222055 borstels

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia AF1 303 50 1986 - 1988.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia