Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RXV SXV 450 550 2006.

Aprilia RXV SXV 450 550 2006 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RXV SXV 450 550 2006

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RXV SXV 450 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RXV SXV 450 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2006!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP9150531 basis van filterhuis AP9150530 basis van filterhuis AP9100279 huis van filterhuis AP9100703 hoes AP9100588 rh luchtinlaat AP9100587 lh luchtinlaat AP8104329 luchtfilter AP8152351 schroef 4.2x16 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug AP9100455 bedrading AP9100427 luchttemp. sensor AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP9100428 beveiligingssensor 890513 pakking d4 AP8120593 pakking d4 AP9101001 bus 851004 bus AP9101017 geen beschrijving beschikbaar
koppeling i aprilia AP9150196 ontkoppelingsas AP9150384 oliekeerring d12x19x5 AP9150374 rolkooi d8x12x10 85110R rolkooi d8x12x10 AP9150373 rolkooi d8x12x10 AP9150040 hengel AP9150284 afstandhouder 25x32x22 AP9150367 rolkooi d28x33x13 AP9150234 sluitring d23x46x3 851436 koppelingshuis compleet AP9150190 aluminium koppelingstrommel AP9100386 veiligheidsring AP9150235 moer m18x1.25 AP8176214 gevoerde koppelingsschijf 8 oz. AP8176215 stalen koppelingsplaat 7 pz. AP9150195 pal koppeling AP9150358 rolkooi d12x26x2 AP9150359 koppelschotel d12x26x1 AP9150191 koppeling drukplaat AP9150194 koppeling veer AP9150232 kop AP8152279 schroef met flens m6x20
koppeling ii aprilia 853749 geen beschrijving beschikbaar 853729 hub 853730 pin 853731 bal 853732 trommel 853733 geen beschrijving beschikbaar 853734 geen beschrijving beschikbaar 853735 secundaire veer 30kg 853833 geen beschrijving beschikbaar 853737 drukplaat 853738 geen beschrijving beschikbaar 853740 geen beschrijving beschikbaar 853834 hoofdveer 140 kg. 853739 hoofdveer 120kg 853741 schijf 853742 druklager 853743 hub 853744 onderlegring 853745 dragende steun 853746 onderlegring 853747 schroef m5x0.8 853750 geen beschrijving beschikbaar 853748 afstandhouder 853727 aandrijfkoppelingsschijf 853728 aangedreven koppelingsschijf 853801 geen beschrijving beschikbaar
koelsysteem aprilia AP9100348 waterkoeler. lh 853825 waterkoeler. lh AP9100348 waterkoeler. lh AP9100349 waterkoeler. rechts 853826 waterkoeler. rechts AP9100349 waterkoeler. rechts AP9100506 expansievat 853613 expansievat AP9100506 expansievat AP81249305 fan, cpl. AP9100780 fan ondersteuning AP8120876 plug AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150451 lage zelfborgende moer AP9100376 bus AP9100946 silent-block AP9100969 silent-block AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1 AP9100781 schroef met flens m6x133 AP9100663 schroef met flens m6x122 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP9100555 pijp 23x15x135 AP9100557 koeler-pompleiding 27x19x145 AP9100553 pijp 23x15x380 AP9100554 pijp 23x15x295 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP9100456 slangklem 26x8 AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9100697 slangklem 21x8 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8220191 pakking AP8104124 expansievat plug AP8120455 rubberen afstandhouder AP9100948 waterkoeler vuldop
carter i aprilia AP9150239 voerman. paar- AP9150079 voerman. paar- CM155401 voerman. paar- AP9150080 voerman. paar- CM155402 voerman. paar- AP9150089 geen beschrijving beschikbaar AP9150146 controleer lagerplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150145 controleer lagerplaat AP9150394 schroef m6x12 AP9150489 controleer lagerplaat AP8152283 schroef met flens AP9150435 oliekeerring d32x45x6 AP9150149 plug AP9150353 o-ring d26.65x2.62 AP9150324 met halve schaal. groen AP9150456 bus halve schaal. blauw AP9150457 bus halve schaal, geel AP9150440 t bus 34x21x10.5-l18 AP9150441 t bus 28x13x10.5-l11.5 AP9150442 t bus 19x13x10.5-l11.5 AP9150116 bus d16x19x13 AP9150115 bus d18x21x19 AP9150117 pin d7.2x9x12 AP9150350 o-ring d8.73x1.78 AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150533 gewricht AP9150471 ontluchtingspijp AP9150346 jet AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP9150439 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150078 olie ontladen plug AP9150109 gewricht AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP8102377 slangklem d9.1 AP9150526 schroef met flens m7x1x42 AP8560104 schroef met flens m6x65 B016762 schroef met flens m6x65 828922 schroef met flens m6x75 AP8560106 schroef met flens m6x75 AP9150276 cover conico d.6 AP9150344 gewricht AP9100998 slangklem CM001911 slangklem AP9150545 ontluchtingspijp 5x9
carter ii aprilia AP9150152 ontstekingsdeksel 853600 schroef met flens m6x20 titaan AP8152279 schroef met flens m6x20 853598 schroef met flens m6x25 titaan AP8152280 schroef met flens m6x25 851315 oliekeerring d12x22x6 855031 oliekeerring d12x22x6 AP9150524 borgring d25 AP9150153 pakking AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150148 pakking AP9150147 koppeling zijafdekking AP9150147 koppeling zijafdekking AP9150147 koppeling zijafdekking AP9150147 koppeling zijafdekking 851019 koppeling zijafdekking 851019 koppeling zijafdekking 851019 koppeling zijafdekking 851019 koppeling zijafdekking 853717 schroef met flens AP8152282 schroef met flens m6x35 AP9150150 o-ring d171.13x2.62 AP9150094 compleet koppelingsdeksel AP9150395 schroef met flens m6x60 853596 geen beschrijving beschikbaar 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150410 olieplug m20x1,5 853673 olieplug m20x1.5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 AP9150473 binnenzeskantschroef m6x10 AP9150351 afdichtring d6x12x1 AP9150522 oliekeerring cup 85114R radiaal lager 851015 radiaal lager 85114R radiaal lager 851015 radiaal lager 85114R radiaal lager 851015 radiaal lager 85114R radiaal lager 851015 radiaal lager 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 851012 o-ring 20x1 AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150118 bus d6.2x8x15 AP9150118 bus d6.2x8x15 851017 bus d6.2x7.8x15 851017 bus d6.2x7.8x15 851017 bus d6.2x7.8x15 851017 bus d6.2x7.8x15 855252 afdichtmiddel
cilinderkop aprilia AP9150317 cilinderkop. AP9150112 schroef met flens m10x58.5 AP9150113 sluitring d10x20x2 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150114 bus AP9150509 cilinderkoppakking 855035 cilinderkoppakking AP9150509 cilinderkoppakking 855035 cilinderkoppakking 855035 cilinderkoppakking 855035 cilinderkoppakking AP9150008 cilinderkoppakking AP9150008 cilinderkoppakking 855034 cilinderkoppakking 855034 cilinderkoppakking AP9150009 hoofddeksel AP9150010 deksel pakking AP9150111 speciale schroef 853720 speciale schroef AP9150111 speciale schroef AP9150110 pakking AP9150120 unie AP9150121 bord AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150469 o-ring d13.95x2.62 AP9150181 temp. sensor h2o AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9150312 stekker d20 AP8121856 kabelgeleider 853719 olie ontladen plug AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 AP9100999 veerring 260467 veerring
cilinder met zuiger aprilia 8510395 zuiger assy d80 851035 zuigereenheid d76 896572 zuigereenheid d76 851042 stop ring 851045 stop ring 851038 stop ring AP9150338 zuigerveren set d80 AP9150123 zuigerveren set d76 855601 zuigerveren set d80 851298 zuigerveren set d76 AP9150007 cilinder d76 AP9150301 cilinder d80 AP9150343 o-ring d82.22x2.62
aandrijfas aprilia AP9150019 moer m8 8910375 moer m8 AP91505275 aandrijfas 8553745 aandrijfas 851007 vliegwiel sleutel d3x4.8 851357 sluitring d15x28x2.5 AP9150437 sluitring d15x28x2.5 AP9150436 moer m14x1 AP9150402 transmissiesleutel 4x6.5 AP9150525 o-ring d16x3.5 AP9150065 koppelschotel 44x53x2 AP9150066 koppelschotel 36x50x1.4 AP9150210 rondsel AP91503156 drijfstang cpl. AP9150018 drijfstang cpl. 855530 drijfstang cpl. AP9150127 drijfstangschroef AP9150323 bus. groen 35x38x16.5 AP9150454 bus. blauw 35x38x16.5 AP9150455 bus. geel 35x38x16.5 AP9150236 flensmoer m18x1.25
aangedreven as aprilia AP9150263 aangedreven as AP9150311 aangedreven as AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150250 2e wiel versnelling z = 25 AP9150262 2e wiel versnelling z = 27 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150261 4e versnelling z = 23 AP9150249 4e versnelling z = 24 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150248 3e wiel versnelling z = 23 AP9150260 3e wiel versnelling z = 23 AP9150247 koppelschotel z = 22 AP9150259 koppelschotel z = 21 AP9150296 sluitring d20.1x28.8x0.8 AP9150370 rolkooi d20x24x10 AP9150246 1e wieloverbrenging z = 31 AP9150258 1e wieloverbrenging z = 30 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150361 kogellager d17x47x14 AP9150357 o-ring d21.95x1.78 AP9150363 kogellager d25x52x15 85103R kogellager d25x52x15 AP9150382 oliekeerring d40x32x5 AP9150218 afstandhouder 25x32x14 AP9150237 afstandhouder 25x32x22 AP9100505 rondsel z = 14 AP9100525 rondsel AP9100600 rondsel z = 16 AP9100450 geen beschrijving beschikbaar AP9100451 buiten borgring d25
motor aprilia CM2362075 motor CM2363085 motor CM2363075 geen beschrijving beschikbaar CM2363055 geen beschrijving beschikbaar CM2363045 geen beschrijving beschikbaar CM2363065 motor CM236303 motor CM2362115 motor CM2362045 motor CM2362055 motor CM2362115 motor CM236203 geen beschrijving beschikbaar CM2362085 motor AP9100411 versnellingspook 853598 schroef met flens m6x25 titaan AP8152280 schroef met flens m6x25 853588 geen beschrijving beschikbaar AP9100593 schroef m10x1,25 l = 202 853587 schroef m10x1,25 l = 102 titaan AP9100443 schroef m10x1,25 l = 102 853589 zelfborgende moer m10x1.25 AP9100643 zelfborgende moer m10x1.25 AP9100687 ring 28x10.5x3 AP9100686 ring 18x10.5x2 AP9100685 ring 18x10.5x1.5 AP9100684 ring 18x10.5x1 AP9100683 ring 18x10.5x0.5 AP9100374 tandwiel deksel AP9100367 kettinggeleider AP9100383 bus AP9100550 bus AP9100381 bus AP9100433 schroef met flens m6x50 853597 schroef met flens m6x50 titaan AP8152281 schroef met flens m6x30 853596 geen beschrijving beschikbaar AP9150395 schroef met flens m6x60 AP8152283 schroef met flens 855835 pakkingset 855835 pakkingset 855834 pakkingset 855834 pakkingset AP9150491 pakkingset AP9150491 pakkingset AP9150490 pakkingset AP9150490 pakkingset AP9150492 oliekeerringen - set AP9150493 of ingesteld
uitlaateenheid aprilia AP9100972 voorkant. uitlaat AP9100979 voorkant. uitlaat AP9100974 achterste uitlaatpijp AP9100981 achterste uitlaatpijp AP9100414 geen beschrijving beschikbaar 851022 rh-aansluiting AP9100244 rh-aansluiting 851021 geen beschrijving beschikbaar AP9100249 lh terminal AP9100409 bus AP9100845 silent-block AP9100736 sluitring 8.3x20x1.5 AP8152288 schroef met flens AP9100238 rh uitlaatpijpschild AP9100241 slangklem d.30 851470 slangklem d.30 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100252 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer AP9100755 co-inlaatschroef AP8119603 ring 10x14x1 AP8120870 isolerende ring 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP9100302 t bus AP9100301 rubberen afstandhouder 851172 bodem 851171 vonkenvanger
uitlaat unit (2) aprilia 853602 voorste spruitstukpijp 853604 flens 853605 bus 853606 achterste spruitstukpijp 853608 y vakbond 853609 demper racen 853610 uitlaatpijpen veer 853535 schroef met flens m8x30 titaan 853595 schroef met flens m6x16 titaan 853831 bord 858540 geen beschrijving beschikbaar
voorste cilinder timing systeem aprilia 851165 nokkenas 8511655 nokkenas AP9150501 voornokkenas 8510005 voornokkenas AP9150538 geen beschrijving beschikbaar AP9150364 kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok CM238602 voorste klepbediening CM238606 voorste klepbediening CM238603 voorste klepbediening CM238604 voorste klepbediening CM238605 voorste klepbediening AP9150448 geen beschrijving beschikbaar AP9150138 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar AP9150101 tuimelas AP9150102 snap ring AP9150372 kogellager d25x42x9 AP9150391 borgring d42 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150506 distributietandwiel z = 22 AP9150507 speciale schroef m16x1 AP9150327 nokkenas ketting AP9150133 nokkenas ketting AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150300 kettinggeleiderplaat l186 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150231 schroef m6x12 AP9150141 kettingspanner pakking AP9150140 ketting aanspanner
keuzehendel versnellingsbak i aprilia AP9150048 versnellingspookas + pal assy AP9150063 keuzeschakelaar AP9150238 veer AP8125853 borgring d.15 AP9150006 schroef met flens m6x15 AP9150044 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150220 veer AP9150393 oliekeerring d21x15x3
keuzehendel versnellingsbak ii aprilia AP9150004 shift cam cpl. AP9150375 rol d4 AP9150067 selectietrommel AP9150043 draadpen m8x1.25 AP9150073 selector slotplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150069 hendel AP9150070 lente pijler AP9150064 veer AP9150068 schakel nokkenplaat AP9150060 bus d6x8x5 AP9150072 veer AP9150003 lente pijler AP9150062 vorkas l72.5 AP9150093 vork 4a-5a AP9150091 vork 1a-3a AP9150061 vorkas l93 AP9150184 versnellingsbak sensor 853832 versnellingsbak sensor AP9150184 versnellingsbak sensor AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 AP9150365 kogellager d25x42x9 AP9150364 kogellager d25x37x7 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150462 fairlead
smering aprilia AP9150281 olie uitlaatpijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9150280 olie-inlaatpijp AP9150347 o-ring d11x2 AP9100358 olie uitlaatpijp AP9100362 olie-inlaatpijp AP9100292 slotplaat AP9150168 pressure bn. zuiger AP9150169 veer AP9150476 o-ring d11.11x1.78 AP9150170 klep dichter schroef m14x1.5 AP9150171 olie terugslagklep AP9150321 pin AP9150173 veer AP9150477 o-ring d14x1.78 AP9150172 koppelingsbus AP9150398 geen beschrijving beschikbaar 851240 plug AP9150166 oliefilter AP9150167 veer AP9150355 o-ring d53.65x2.68 851295 oliefilterdeksel AP9150151 oliefilterdeksel AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5
oliepomp aprilia AP9150071 oliepomp as. AP9150377 speld 4x15.8 AP9150157 interne en externe rotor h19 AP9150158 oliepomphuis AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9150162 filter met luchtinlaat AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150376 speld 4x13.8 AP9150291 interne en externe rotor h8 AP9150461 o-ring d44.17x1.78 AP9150217 oliepomphuis AP9150385 oliekeerring d19x10x7 / 5.5 AP9150076 tussenring 10.1x23 AP9150159 oliepomptandwiel z = 12 AP9150075 doorrijring 9.1x16x AP9150396 borgring 9x1 AP9150160 speld 4x25.8 AP9150463 rolkooi d11x16x10 AP9150161 stationair tandwiel z = 22 AP9150074 afstandsring 11.1x18 AP9150397 borgring d11 AP9150443 oliekeerring d10x16x4
olie tank aprilia AP9100343 olie tank AP9150174 olie ontladen plug AP9150349 afdichtring d12x18x1.5 853673 olieplug m20x1.5 AP9150410 olieplug m20x1,5 AP8121638 pakking ring AP9100638 schroef met flens m6x70 AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100434 zelfborgende moer m6x1 AP9100496 pijp doorblazen AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8120987 pijp 9x14 AP8102525 slangkraan AP8120223 rubberen afstandhouder AP9100950 bus d14-d9-d6.5-h12 AP9100665 oliepeil pijp AP9100951 slangenklem AP9100267 rubberen buis 12,8x8,8 l = 28
primaire tandwielas aprilia AP9150256 primaire tandwielas z = 12 AP9150270 primaire tandwielas z = 13 AP9150216 bus d25x28x9.9 AP9150255 versnelling 5a su prim. z = 21 AP9150269 versnelling 5a su prim. z = 21 AP9150297 gewone ring d25.1x30.8x0.5 AP9150302 buiten borgring d25 AP9150254 versnelling 3a su prim. z = 15 AP9150268 versnelling 3a su prim. z = 16 AP9150267 speciale ring d25.1x30.8x0. AP9150253 versnelling 4a su prim. z = 19 AP9150266 versnelling 4a su prim. z = 20 AP9150252 versnelling 2a su prim. z = 13 AP9150265 versnelling 2a su prim. z = 15 AP9150294 sluitring d17.1x27.8x0.8 AP9150362 kogellager d17x40x12 AP9150360 kogellager d25x52x1 85102R kogellager d25x52x1
achterste cilinder timing systeem aprilia 851166 geen beschrijving beschikbaar AP9150502 achter nokkenas 8510015 achter nokkenas AP9150539 achter nokkenas 8510035 achter nokkenas AP9150364 kogellager d25x37x7 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP9150303 blok AP9150450 klepbediening achter CM238702 klepbediening achter CM238703 klepbediening achter CM238704 klepbediening achter CM238705 klepbediening achter CM238706 klepbediening achter AP9150304 veer AP9150096 uitlaat tuimelaar AP9150101 tuimelas AP9150102 snap ring AP9150372 kogellager d25x42x9 AP9150391 borgring d42 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150506 distributietandwiel z = 22 AP9150508 speciale schroef m16x1 AP9150327 nokkenas ketting AP9150133 nokkenas ketting AP9150011 kettinggeleiderplaat l177 AP9150300 kettinggeleiderplaat l186 AP9150012 kettingspanner schuifblok AP9150142 schroef m6x12 AP9150141 kettingspanner pakking AP9150140 ketting aanspanner
gasklephuis aprilia 853721 gasklephuis AP9100444 gasklephuis AP9100586 gasklephuis AP9100709 pijp benz. 7,5x14,5 AP9100494 gewricht AP9100714 slangklem 14,5x8 AP9101008 pakkingen ingesteld AP9101009 schroef kit AP9101010 potentiometer AP9101011 injector AP9101012 brandstofrail cpl AP9101013 min.eng.spd adj.cable AP9101014 schroef kit. klemmen. klem
transmissie as aprilia 851009 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 AP9150272 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 AP9150272 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 AP9150272 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 AP9150272 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 851009 transmissie-as z = 20 85106R met d14x22x13 AP9150366 met d14x22x13 AP9150387 kogellager d12x28x8 AP9150273 distributietandwiel z = 20 AP9150348 o-ring d79x1.78 AP9150483 flens B014598 torx-schroef m5x12 844211 torx-schroef m5x12 AP9150390 oliekeerring d28x20x6 AP9150285 distributietandwiel z = 40 AP9150299 veiligheidsring 851011 moer m12x1x4.5 AP9150233 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 AP9150233 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 AP9150233 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 AP9150233 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 851011 moer m12x1x4.5 AP9150389 transmissiesleutel 4x4x18
kleppen aprilia AP9150022 inlaatklep AP9150023 uitlaatklep AP9150028 onderste kopje AP9150104 klepsteelpakking d5 AP9150024 inlaatklep veer AP9150025 uitlaatklep veer 891170 bovenste kopje AP9150106 ventiel halve kegel AP9150107 klep lifter emmer 855632 klep lifter emmer
kleppen pads aprilia AP9150422 pad 1.70 AP9150433 pad 2.25 AP9150143 pad 1.40 AP9150417 pad 1.45 AP9150418 pad 1.50 AP9150419 pad 1.55 AP9150420 pad 1.60 AP9150421 pad sp.1.625 CM238806 pad sp.1.625 AP9150432 pad 2.20 AP9150431 pad 2.15 AP9150423 pad 1,75 AP9150424 pad 1.80 AP9150425 pad 1.85 AP9150426 pad 1.90 AP9150427 pad 1.95 AP9150428 pad 2.00 AP9150429 pad 2.05 AP9150430 pad 2.10 AP9150434 geen beschrijving beschikbaar
waterpomp aprilia AP9150484 waterpomp deksel 853678 schroef met flens AP8152283 schroef met flens 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9150119 bus d8x6.4x9.8 AP9150352 o-ring d88.57x2.62 AP9150132 waterpomp waaier cpl. AP9150292 sluitring d12.d7.05 sp1 AP9150464 waterpomp flens 851283 o-ring d18x1.8 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 AP9150443 oliekeerring d10x16x4 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 AP9150474 oliekeerring d10x22x7 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851013 oliekeerring d10x18x5 / 8 851010 carter van de koppelingsbus

Frame

centraal lichaam aprilia AP9100090 rechts zijpaneel. zwart AP9100285 rh nummerplaat AP9100091 lh zijpaneel. zwart AP9100286 lh kentekenplaat AP9100053 bus d.10-h.3.5 853679 schroef met flens m6x16 titaan AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100504 schokdemper deksel AP8102375 clip m5 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8144064 hitteschild ring AP8121736 t bus 853709 opvangbak AP9100347 opvangbak AP9100778 bus 853711 bus 853599 schroef met flens m6x1 l = 95 AP9100661 schroef met flens m6x1 l = 95 853548 zelfborgende moer m6x1titan AP9100434 zelfborgende moer m6x1 853600 schroef met flens m6x20 titaan AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8101372 silent-block CM235801 afstandhouder 15mm CM235802 afstandhouder 10mm CM236001 schroef met flens m6x30 CM236002 schroef met flens m6x25 853710 geen beschrijving beschikbaar AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
centrale standaard aprilia AP9100834 centrale standaard AP9100835 centrale standaard AP9100964 bord AP9100419 standaard plaat 851280 schroef met flens AP8161006 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100223 zijstandaardplaat AP9100668 buitenste veer AP9100669 innerlijke lente AP9100836 bus 8x5x7.8 AP8150051 binnenzeskantschroef m5x35 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP9100963 bevestigingsmagneet
deel voltooien aprilia AP9100737 hoofdschakelaar - stuurslot AP9100515 hoofdschakelaar - stuurslot AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8150211 schroef 319165 schroef AP9100936 toolkit AP9100994 toolkit AP9100936 toolkit AP9100757 rechts voetensteun AP9100756 lh voetsteun ondersteuning 851364 rh ondersteuning 851363 lh ondersteuning AP9100837 schroef met flens m10x1.25x36 AP8152287 schroef met flens m8x25
bedieningselementen aprilia AP9100704 stuur AP9100297 bovenste u-bout 853567 bovenste u-bout AP8152289 schroef met flens 853534 schroef met flens m8x35 titaan AP9100514 rh-lichtkiezer AP9100513 de lichtkeuzeschakelaar AP9100481 gas + handgreep AP9100801 gas + handgreep AP9100636 koppeling controle AP9100484 koppeling controle AP9100939 koppelingshendel AP9100940 u-bout 853598 schroef met flens m6x25 titaan AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100941 koppelingskabel register 853662 koppeling controle AP9100486 koppeling controle transmissie 853977 koppeling controle transmissie AP9100486 koppeling controle transmissie 853661 transmissie met gashefboom 853976 transmissie met gashefboom AP9100802 transmissie met gashefboom AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 851098 geen beschrijving beschikbaar 851359 progressieve gasklep 851360 u-bout AP8218628 handgreep paar. zwart AP9100425 knop motorstop AP9100426 druk op de knop
dashboard aprilia AP9100516 dashboard AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6
voetsteunen aprilia 853538 lh voetsteun AP9100193 lh voetsteun AP9100194 rechts voetensteun 853539 geen beschrijving beschikbaar AP9100195 lente lh AP9100196 lente rechts AP9100197 pin 853540 pin 853541 voetensteun AP9100275 voetensteun AP9100390 schroef m12x1.25 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101606 splitpen
vork ii aprilia AP9100397 lh hub cpl. AP9100398 rh hub cpl. AP9100869 naaf + linker vorkpoot AP9100870 hub + rh vorkpoot AP9100871 mouw cpl. AP9100872 ringveer d.40 AP9100873 veer kit AP9100874 plunjer. compleet AP9100875 klep d.45 AP9100876 plug cpl. d.45 851280 schroef met flens AP9100877 stofkap + oliekeerringen AP9100878 pakkingen set d.48 AP9100879 struiken kit
kader aprilia 851288 kader 853521 geen beschrijving beschikbaar AP9100162 kader 851288 kader AP9100564 geen beschrijving beschikbaar AP9100766 bord AP9100770 draad AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 853534 schroef met flens m8x35 titaan AP8152289 schroef met flens AP9100688 onderste kettinggeleiderplaat 853536 schroef met flens m5x12 titaan AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120253 afstandhouder 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens 853537 geen beschrijving beschikbaar AP8120313 spacer h11.5 AP9100724 afstandhouder AP9100065 zadelsteun AP9100315 zadelsteun 853532 zadelsteun 855337 zadelsteun AP9100389 schroef met flens m10x1,25 853533 schroef met flens m10x1.25 titaan AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP9100243 hitte bescherming AP9100769 binnenzeskantschroef m4x10 inox AP9100768 schroef m4x12 853535 schroef met flens m8x30 titaan
voorkant i aprilia AP9100517 socket ondersteuning AP9100524 voorruit AP9100503 trekstang AP9100500 voorspatbord. zwart AP9101052 voorspatbord. rood 853683 voorspatbord. zwart AP9100500 voorspatbord. zwart AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 853551 schroef met flens AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152283 schroef met flens 853678 schroef met flens AP9100501 t bus 20x0,5x3,5 AP9100440 lh mouwbeschermer. zwart 853829 lh mouwbeschermer. zwart AP9100440 lh mouwbeschermer. zwart AP9100441 rechter mouwbeschermer. zwart 853830 rechter mouwbeschermer. zwart AP9100441 rechter mouwbeschermer. zwart AP9100548 schroef compleet m6x1 853569 schroef compleet m6x1 853573 schroef m4.8x13 titaan AP8150246 schroef m4.8x13 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8166799 voorruit sticker
voorlichaam ii aprilia AP9100232 rh luchtkanaal AP9101050 rh luchtkanaal AP9101051 lh luchtkanaal AP9100231 lh luchtkanaal AP9100366 waterkoeler rooster 853679 schroef met flens m6x16 titaan AP9100645 schroef met flens m6x16 inox AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8166800 up.rh luchtkanaal. sticker leeuw 852958 up.rh luchtkanaal. sticker leeuw 852959 up.lh luchtkanaal. sticker leeuw AP8166802 up.lh luchtkanaal. sticker leeuw AP8166801 lo.rh luchtkanaal. sticker leeuw 852960 lo.rh luchtkanaal. sticker leeuw AP8166803 lo.lh luchtkanaal. sticker leeuw 852961 lo.lh luchtkanaal. sticker leeuw 852985 sticker rxv 550 854526 sticker rxv 450 854527 sticker rxv 550 AP8166816 sticker rxv 450 AP8166817 sticker rxv 550 AP8166818 sticker sxv 450 AP8166819 sticker sxv 550 852984 sticker rxv 450
voorremsysteem i aprilia AP9100257 voorste hoofdcilinder nissin AP9100785 zuiger. kit AP9100786 plug revisie kit AP9100787 hendel revisie kit AP9100707 halsband AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100642 voorremslang 851351 voorremslang AP9100418 remlicht voor sw. AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100256 remklauw voor AP9100788 remblokken AP9100789 ontluchtingskit AP9100790 remklauw rev. kit AP9100791 veer AP9100792 pin AP8152290 schroef met flens m8x40
voorremsysteem ii aprilia 851366 hendel AP9100922 hendel CO8418059 geen beschrijving beschikbaar AP9100921 schroef AP9100920 hendel revisie kit 851367 hendel revisie kit AP9100919 persen kit AP9100918 remlichtschakelaar AP9100917 olie tank CO8413010 remolietank compleet AP8133873 remolietank compleet AP9100916 schroef AP9100915 remvloeistofleiding AP9100914 gewricht AP9100913 bord 851368 bord AP9100912 pomp revisiekit AP9100911 ontluchtingskit AP9100910 u-bout 853649 schroef met flens m6x25 titaan AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100713 remklauw voor 853653 remklauw voor 8510320 geen beschrijving beschikbaar 853815 geen beschrijving beschikbaar AP9100906 pads paar AP9100907 speld met split AP9100908 remklauw rev. kit AP9100909 remzuigers. paar- AP9100905 revisie kit voor ontluchter AP9100763 olieleiding schroef AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * 853656 schroef met flens m10x1.25x40 AP9100749 schroef met flens m10x1.25x40 AP9100712 voorremslang 853651 voorremslang 851348 voorhoofdcilinder fte AP9100711 voorhoofdcilinder fte 851348 voorhoofdcilinder fte CO8413070 geen beschrijving beschikbaar 853652 afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP9100964 bord 894822 pin 894823 splitpen
voorvork i aprilia 851291 lh hub cpl. AP9100394 lh hub cpl. 851290 rh hub cpl. AP9100395 rh hub cpl. AP9100847 naaf + linker vorkpoot AP9100848 hub + rh vorkpoot AP9100855 bovenste bus 45x15 AP8163094 beker 58x46x3 AP8163095 afdichtring 45x58x11 AP8163096 stopring d.63 AP8163097 stofkap d.45 AP9100849 mouw cpl. AP8163370 plug + o-ring AP9100850 ringveer d.40 AP9100851 veer kit AP9100852 plunjer. compleet AP8152280 schroef met flens m6x25 AP9100856 onderste bus 45x20 AP9100853 klep d.45 AP9100854 plug cpl. d.45 AP9100857 afdichtringen vorkkit AP9100858 pakkingen set d.45 AP9100859 struiken kit
voorvork iii aprilia 853980 geen beschrijving beschikbaar 853981 mouw cpl. 853982 bovenste bus 50x15 853983 beker 63x51x3 AP8163070 oliekeerring AP8163071 stop ring AP8163072 stofkap 853984 veer AP8223076 tussenstuk 23x8.1x0.15 AP8163407 tussenstuk 17x8.1x0.15 853995 afstandhouder 21x8.1x0.15 853994 afstandhouder 15x8.1x0.15 853991 afstandhouder 14x8,1x0,1 853985 afstandhouder 19x8.1x0.15 853989 geen beschrijving beschikbaar AP8223074 geen beschrijving beschikbaar AP8163342 geen beschrijving beschikbaar 853995 afstandhouder 21x8.1x0.15 853994 afstandhouder 15x8.1x0.15 853993 afstandhouder 12x8.1x0.15 853992 afstandhouder 11x8.1x0.2 853991 afstandhouder 14x8,1x0,1 853990 afstandhouder 19x8,1x0,1 853996 o-ring 28.3x1.78 853997 geen beschrijving beschikbaar 853998 geen beschrijving beschikbaar 853999 naaf + linker vorkpoot 854000 lagere bus 855000 moer 855001 stopring d.62x2.0 855002 schroef met flens 853562 geen beschrijving beschikbaar 853563 geen beschrijving beschikbaar 853571 schroef met flens
voorwiel i aprilia AP9100507 voorband 90 / 90x21 " AP9100458 geen beschrijving beschikbaar AP8109001 voorwiel klep 21 " AP9100457 haakje AP9100262 voorwiel 1.6x21 " AP9100171 dekking m22 AP9100225 voornaaf AP9100216 lager 831615 lager AP9100228 afdichtring 28x42x7 AP9100226 interne afstandhouder l = 69,7 AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP9100224 spaak d.3.5-21 "-l.233 AP9100057 tepel AP8121334 borgring d.42 AP9100461 voorremschijf d.270 AP8150070 zeskantschroef m6x16 AP9100229 buitenafstandhouder l = 26,3 AP9100230 voorwielspindel l = 221.5 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 851063 voorwiel 21 "
voorwiel ii aprilia AP9100530 voor / achterband 120 / 70x17 " 853618 geen beschrijving beschikbaar AP8109306 binnenband 17 " AP8109309 klep 17 " AP9100561 voorwiel 3.5x17 " 853619 voorwiel 3.5x17 " AP9100171 dekking m22 AP9100225 voornaaf 853622 geen beschrijving beschikbaar 831615 lager AP9100216 lager 853626 kogellager 25x42x9 853628 afdichtring 28x42x7 AP9100228 afdichtring 28x42x7 853627 afdichtring 32x42x7 AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP9100226 interne afstandhouder l = 69,7 853625 geen beschrijving beschikbaar 8536200003 geen beschrijving beschikbaar 8536200002 geen beschrijving beschikbaar 8536200001 geen beschrijving beschikbaar AP9100106 spaak d.3.5-17 " 853621 tepel d.4 AP8108672 tepels d3.5 853629 borgring d.42 AP8121334 borgring d.42 853616 voorremschijf d.320 AP9100528 voorremschijf d.320 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8150070 zeskantschroef m6x16 853630 buitenafstandhouder l = 30,3 AP9100229 buitenafstandhouder l = 26,3 AP9100230 voorwielspindel l = 221.5 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 851064 voorwiel 17 " 853684 geen beschrijving beschikbaar
benzinetank aprilia AP9100084 benzinetank 853671 geen beschrijving beschikbaar 855726 benzinetank 851170 benzinetank 855726 benzinetank 851170 benzinetank AP9100084 benzinetank AP8220620 hoes AP8120683 pakking AP9100080 bord 853551 schroef met flens AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9100078 pin AP8220238 rubberen afstandhouder AP9100767 rubberen afstandsring 26x12.2 AP8121811 t bus AP8152169 schroef 4.8x19 AP8201431 splitpen AP9100082 drift AP9100081 bus 853814 bus 853700 inbusbout m6x30 titaan AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100416 brandstofpomp cpl. AP9100930 brandstoffilter AP9100931 pakking GU01103090 thermistor 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100415 bord AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220402 pijp 5x9 AP8166804 geen beschrijving beschikbaar 851417 geen beschrijving beschikbaar 852962 geen beschrijving beschikbaar 853385 up.rh brandstoftank sticker 852963 lh brandstoftank sticker leeuw 851419 lh brandstoftank sticker leeuw 853386 up.lh brandstoftank sticker 852963 lh brandstoftank sticker leeuw AP8166806 up.lh brandstoftank sticker leeuw AP8166805 lo.rh brandstoftank sticker leeuw AP8166807 lo.lh brandstoftank sticker leeuw AP9100967 tankdeksel AP9100966 bord AP9100375 sluitring 24,8x6,2x1 853672 bord 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8121819 sluitring 6.5x12.5 851158 algemene waarschuwingssticker
achterlichaam aprilia AP9101053 rechter achterkuip AP9100098 geen beschrijving beschikbaar AP9101054 achter kuip AP9100099 geen beschrijving beschikbaar AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP9100645 schroef met flens m6x16 inox 853679 schroef met flens m6x16 titaan 853681 schroef met flens m6x25 titaan AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152117 inbusschroef 853682 geen beschrijving beschikbaar AP9100594 bus 10x7 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP9100609 achterspatbord AP9101055 achterspatbord AP9100644 geen beschrijving beschikbaar AP9100610 nummerplaathouder AP8112202 rear reflector AP8150450 sluitring voor assen d5 AP9100288 zadel supp. onderste lockup 853580 lage zelfborgende moer m6 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152339 schroef met flens m5x9 853680 schroef met flens AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8121795 t bus AP8166814 sticker achterspatbord 852972 geen beschrijving beschikbaar AP8166808 rh decal nummers 852970 geen beschrijving beschikbaar 852971 geen beschrijving beschikbaar AP8166809 lh stickernummers AP8166810 rechter achterkuip dec. aprilia 1 852964 voor rechts achter kuip dec. rxv 852965 voor links achter kuip dec. rxv AP8166812 links kuip dec. aprilia 1 852036 geen beschrijving beschikbaar 852966 achter rechts achter kuip dec. rxv 852967 achter links kuip dec. rxv 852037 geen beschrijving beschikbaar 852968 rechter achterkuip dec .. zwart 852969 links kuip dec .. zwart
achter remsysteem aprilia AP9100475 achterste hoofdcilinder AP9100794 plug revisie kit AP9100793 zuiger. kit AP9100795 hendel revisie kit AP9100478 achterremslang AP9100472 zeskantschroef m10x1.25 AP9100473 ring 14x10.2x1 AP9100417 remlichtschakelaar AP9100479 achter remklauw AP9100797 remblokken AP9100798 veer AP9100800 speld met split AP9100799 plug AP9100796 remklauw rev. kit AP9100990 achterremhendel AP9100356 achterremhendel 853657 bus AP9100290 bus AP9100291 veer AP9100477 o-ring 18x2 853699 achterremhendelpen AP9100354 achterremhendelpen AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 853698 binnenzeskantschroef m8x20 titaan AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101928 splitpen 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100789 ontluchtingskit AP9100752 veer
schokdemper achter aprilia AP9100176 enkele drijfstangcomp. 853612 geen beschrijving beschikbaar AP9100113 geen beschrijving beschikbaar AP9100114 schokdemper achter sxv 853584 schokdemper achter sxv 851292 achterschokbreker rxv 853806 dubbele drijfstangcomp. AP9100180 geen beschrijving beschikbaar 853581 schroef m10x1,25 l = 53 titaan AP9100007 schroef m10x1,25 l = 53 AP9100178 zuigerpen 853574 zuigerpen titaan AP9100181 naaldlager 20x27x15 AP9100181 naaldlager 20x27x15 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100177 afdichtring 25x32x4 AP9100184 zuigerpen 853575 zuigerpen titaan AP9100111 afstandhouder AP9100179 afstandhouder 853576 geen beschrijving beschikbaar AP9100186 buiten spacer AP9100549 o-ring 1.5x24 AP8152018 ring 12.2x22x2 853578 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP9100442 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 853583 lage zelfborgende moer m10x1.25 853577 schroef m12x1,25 l = 120 titaan AP9100604 schroef m12x1,25 l = 120 AP9100289 schroef m12x1,25 l = 95 853579 geen beschrijving beschikbaar AP9100208 schroef m10x1,25 l = 44 853582 schroef m10x1,25 l = 44 titaan AP9100808 drift AP9100814 pakkingset AP9100815 pakkingset AP9100817 mouweenheid AP9100820 huls pakkingset AP9100826 veer AP9100827 veer AP9100182 platte ring 31x20.2x1.4 853572 cam
achterwiel i aprilia AP9100510 achterband 140 / 80x18 " AP9100508 binnenband 18 " AP8109281 achterwielklep 18 " AP9100462 bandenklem AP9100261 geen beschrijving beschikbaar AP9100214 achternaaf 831615 lager AP9100216 lager AP9100227 afdichtring 32x42x7 AP8121334 borgring d.42 AP9100215 interne afstandhouder l = 106,5 AP9100056 spaak d.4-18 "-l.196.5 AP9100211 spaak d.4-18 "-l.199.5 AP9100213 tepel d.4 AP9100466 achterremschijf d.240 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP9100595 buitenafstandhouder l = 21,9 AP9100467 schroef m8x30 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP9100432 lage zelfborgende moer m8x1.25 AP9100336 kettingring z = 48 AP9100531 geen beschrijving beschikbaar AP9100533 verbindingsschakel 5 / 8x1 / 4 851065 achterwiel 18 "
achterwiel ii aprilia 853632 achterband 170 / 55x17 " AP9100608 achterband 180 / 55x17 " AP9100526 cámara de aire 17 AP9100527 klep 17 " 853633 achterwiel 5.5x17 " AP9100560 achterwiel 5.5x17 " AP9100322 achternaaf 853636 achternaaf 853626 kogellager 25x42x9 AP9100216 lager 831615 lager AP9100227 afdichtring 32x42x7 853628 afdichtring 28x42x7 853629 borgring d.42 AP8121334 borgring d.42 853639 interne afstandshouder l = 134,3 AP9100584 interne afstandshouder l = 134,3 AP9100559 geen beschrijving beschikbaar 8536350002 geen beschrijving beschikbaar 8536350001 geen beschrijving beschikbaar 853634 geen beschrijving beschikbaar AP9100107 sprak d.4-17 "-l.180 AP9101056 sprak d.4-17 "-l.180 AP9100569 tepel d.4 853621 tepel d.4 AP9100466 achterremschijf d.240 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * 853643 geen beschrijving beschikbaar AP9100595 buitenafstandhouder l = 21,9 853644 buitenafstandhouder l = 45,1 AP9100596 buitenafstandhouder l = 45,1 AP9100335 kettingring z = 47 AP9100334 kettingring z = 46 AP9100333 kettingring z = 45 AP9100932 kettingring z = 44 853640 schroef m8x30 titaan AP9100467 schroef m8x30 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP9100432 lage zelfborgende moer m8x1.25 853641 lage zelfborgende moer m8x1.25 853645 ketting 5 / 8x1 / 4 AP9100715 ketting 5 / 8x1 / 4 853685 achterwiel 17 " 851066 achterwiel 17 853870 verbindingsschakel
zadel aprilia 851115 zadel 851192 zadel 851328 zadel 851328 zadel 853675 zadel AP9100280 zadel 851192 zadel AP9100365 vrijgaveapparaat AP9100087 ring teflon AP9100281 zadelbehuizing 851373 achterzadelriem 851440 achterzadelriem AP8121075 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20
sturen i aprilia AP9100542 bovenste plaat AP9100437 stengelbasis AP9100680 stengelbasis AP9100026 spindel moer AP9100028 sluitring 26,5x36x1 AP9100021 ring moer AP9100204 bovenste pakkingring 851029 vijfde wiel 851030 lager AP9100205 onderste pakkingring AP9100293 onderste u-bout AP9100412 silent-block AP9100776 ring 10.1x23x2.5 AP9100439 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP9100968 kabeljauw plaat AP8102208 kabelgeleider voorremslang AP8150246 schroef m4.8x13
besturing ii aprilia 853558 stengelbasis 853556 bovenste plaat 853557 excentrische bus-offset 853804 gecentreerde bush offset 853554 stuurstang 1 ° 853926 stuurstang 0 ° 853568 pijp 853642 pin 853561 ring 50x31x7 853821 schroef m8x45 titaan 853822 binnenzeskantschroef m8x55 zinkata 12.9 853570 schroef met flens m8x40 titaan 853803 geen beschrijving beschikbaar
zwenkarm aprilia AP9100104 zwenkarm AP9100120 zwenkarm 853543 geen beschrijving beschikbaar 853856 zwenkarm AP9100104 zwenkarm AP9100202 rolkooi 22x29x30 AP9100203 afdichtring 22x29x4 853545 zuigerpen l = 47,5 titaan AP9100952 zuigerpen l = 47,5 853546 zuigerpen l = 59,5 titaan AP9100952 zuigerpen l = 47,5 AP9100953 zuigerpen l = 59,5 AP9100264 achterbrugpen m14 l = 256 AP9100123 achterbrugpen m14 l = 244 AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP9100061 glijblok 853697 kettinggeleider AP9100060 kettinggeleider AP9100109 kettinggeleiderplaat AP9100435 kettingkast AP9100616 bus 853549 ketting tientallen. stelschroef AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152262 lage moer m8 853550 low nut m8 titan AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 853802 rh kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8144443 links kettinggeleiderplaat 853659 links kettinggeleiderplaat AP9100565 remslang kabelgeleider AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8234020 beker voor schoen 853551 schroef met flens AP8152277 schroef met flens m6x12 AP9100433 schroef met flens m6x50 853547 schroef met flens m6x50 titaan AP9100287 bus AP9100434 zelfborgende moer m6x1 853548 zelfborgende moer m6x1titan AP9100221 achterwielspindel m25 l = 266.5 AP9100270 achterwielspindel m25 l = 318,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8202058 kunststof klinknagel. zwart 851134 bandenspanning sticker AP8187032 geen beschrijving beschikbaar AP8166680 ketting sticker

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP9100447 elektronische regeleenheid 851023 steunplaat regeleenheid AP8220598 ontluchtingspijp AP9100945 binnenzeskantschroef m4x20 853591 binnenzeskantschroef m4x20 titaan AP8150011 ring 4,3x12x1 853592 ring 4,3x12x1 titaan AP8150204 moer m4 853593 lage zelfborgende moer m4 titaan AP9100424 spanningsregelaar 853594 schroef met flens m6x30 titaan AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9100429 spoel AP9100423 bougiedop 853595 schroef met flens m6x16 titaan AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127391 toeter AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100369 belangrijkste kabelboom 851152 belangrijkste kabelboom AP9100965 snelheidssensor AP9100518 snelheidssensor AP9100965 snelheidssensor AP8150460 zelftappende schroef m4x12
elektrisch systeem ii aprilia AP9100512 accu AP9100993 accu 853664 geen beschrijving beschikbaar AP9101000 batterijhouder cpl. AP9100079 batterijhouder cpl. 853669 geen beschrijving beschikbaar AP9101000 batterijhouder cpl. AP8120001 rubberen afstandhouder AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking AP9100725 rubberen afstandhouder AP9100371 relais batterijbedrading AP9100393 rubberen buis 12,8x8,8 l = 120 AP9100372 aardingsbatterijkabel AP9100487 startrelais AP9100325 bord AP8124273 zekering 30a AP9100558 kabelboom startmotor 853536 schroef met flens m5x12 titaan AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9100327 zekeringblok ondersteuning CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a AP9100742 bord AP9100782 klinknagel inox AP9100739 condensator 10000 uf AP9100783 aarding van het motorframe AP9100511 achterlicht kabelboom. AP9100765 veer AP8152277 schroef met flens m6x12 853551 schroef met flens AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 853670 geen beschrijving beschikbaar AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100568 belangrijkste kabelboom AP9100369 belangrijkste kabelboom 851152 belangrijkste kabelboom AP9100959 eindkap AP9100997 pakking 853663 bedrading 855604 bedradingsschakelaar
ontstekingseenheid aprilia 855181 cdi magneto assy AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP9100387 bord 855489 bord AP8152272 schroef met flens m5x12 AP9150401 schroef AP9150205 wielsnelheidssensor. links voor AP9150380 pin d5x8 AP9150204 flens AP8121451 tabblad 639687 bougie cr8ekb AP8570084 bougie (ngk) cr8eb 638853 bougie (ngk) cr8eb
lichten aprilia AP8127741 koplamp 851033 geen beschrijving beschikbaar 851033 geen beschrijving beschikbaar 851033 geen beschrijving beschikbaar AP9100522 geen beschrijving beschikbaar AP9100635 koplamp stelstang AP9100635 koplamp stelstang AP9100635 koplamp stelstang AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150475 schroef m4x45 z.b. AP8150475 schroef m4x45 z.b. AP8150475 schroef m4x45 z.b. AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8221198 koplamp stelveer AP8221198 koplamp stelveer AP8221198 koplamp stelveer AP9100747 bus AP9100747 bus AP9100747 bus AP8127657 linker richtingaanwijzer AP8127656 rechts richtingaanwijzer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152262 lage moer m8 AP9100523 achterlicht AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8124873 plaat licht bedrading AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121665 t bus AP9100519 veer AP9100634 bedrading AP9100976 lamp. oranje wy2.3w AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w 292723 lamp h4 12v-60 / 55w
startmotor aprilia AP9150090 startmotor zonder bedrading AP8152281 schroef met flens m6x30 AP9150209 pin AP9150446 o-ring d10.5x1 853919 dubbele versnelling z = 9/55 849801 dubbele versnelling z = 9/55 853919 dubbele versnelling z = 9/55 849801 dubbele versnelling z = 9/55 853919 dubbele versnelling z = 9/55 849801 dubbele versnelling z = 9/55 853919 dubbele versnelling z = 9/55 849801 dubbele versnelling z = 9/55 8496465 dubbele versnelling z = 10/55 8496465 dubbele versnelling z = 10/55 8496465 dubbele versnelling z = 10/55 8496465 dubbele versnelling z = 10/55 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150207 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150207 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150207 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150207 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 849802 tussenversnelling z = 22 849802 tussenversnelling z = 22 849802 tussenversnelling z = 22 849802 tussenversnelling z = 22 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150203 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150203 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150203 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 853840 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 849803 sprag-koppelingstoestel z = 52 AP9150203 sprag koppelingsoverbrenging z = 53 AP9150369 rolkooi d26x30x17 85109R rolkooi d26x30x17 AP9150208 starterkoppeling. AP9150500 o-ring d25x2.5

Accessoires

acc-speciale lichaamsdelen i aprilia 851377 motard racekit 851084 geen beschrijving beschikbaar 851083 geen beschrijving beschikbaar 851120 waterkoeler bescherming alu 851121 lh waterkoeler bescherming alu 851122 rh waterkoeler bescherming alu AP9100285 rh nummerplaat AP9100286 lh kentekenplaat
acc-speciale lichaamsdelen i (2) aprilia AP9100934 rac. koplamp ondersteuning AP9100954 transparante bescherming AP9100970 race koplamp AP8120177 elastisch AP9100986 koplamp bedrading met harnas AP9100985 licht connector AP9100388 sleutel connector AP9100933 rac. nummerplaathouder AP9100971 geen beschrijving beschikbaar AP9100987 koplamp bedrading met harnas
acc. - fietsonderdelen aprilia 851408 geen beschrijving beschikbaar 851092 veerschok abso. k = 5,0 kgf / mm 851093 geen beschrijving beschikbaar 851094 geen beschrijving beschikbaar 851091 geen beschrijving beschikbaar 851070 geen beschrijving beschikbaar AP9100505 rondsel z = 14 851391 kettingblad ergalhard z = 48 851392 geen beschrijving beschikbaar 851393 geen beschrijving beschikbaar 851394 geen beschrijving beschikbaar
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - prestatie-onderdelen aprilia 851090 motard startpakket 851369 geen beschrijving beschikbaar 851370 luchtfilter 851443 titanium uitlaatset akra 851442 geen beschrijving beschikbaar 851444 geen beschrijving beschikbaar 853816 geen beschrijving beschikbaar 851445 demper kit akra 853817 onderhoudsset (titanium) akra 853500 geen beschrijving beschikbaar 853504 geen beschrijving beschikbaar 851450 geen beschrijving beschikbaar
acc. - verschillende aprilia 853702 geen beschrijving beschikbaar 851193 geen beschrijving beschikbaar 851095 zadel

Overig / Niet ingedeeld

motorisch versie aprilia AP9100934 rac. koplamp ondersteuning AP9100954 transparante bescherming AP9100933 rac. nummerplaathouder AP9100971 geen beschrijving beschikbaar AP9100986 koplamp bedrading met harnas AP9100987 koplamp bedrading met harnas AP9100985 licht connector AP9100388 sleutel connector AP9100970 race koplamp
vdb componenten aprilia AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 851121 lh waterkoeler bescherming alu 851122 rh waterkoeler bescherming alu 853654 externe remregelaar 851370 luchtfilter 851371 trommel 851090 motard startpakket 851355 bord 853702 geen beschrijving beschikbaar AP9100675 centrale standaard AP9101037 schroef met flens m6x139 AP9101038 schroef met flens m6x128

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RXV SXV 450 550 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RXV SXV 450 550 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RXV SXV 450 550 2006.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia