Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SR Viper 50 1993.

Aprilia SR Viper 50 1993 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SR Viper 50 1993

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SR 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1993 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik aprilia AP8206384 brak dost?pnego opisu AP8206385 brak dost?pnego opisu AP8206386 brak dost?pnego opisu AP8206387 brak dost?pnego opisu AP8222324 brak dost?pnego opisu AP8222323 brak dost?pnego opisu AP8206492 brak dost?pnego opisu AP8206400 brak dost?pnego opisu AP8206399 brak dost?pnego opisu AP8206388 brak dost?pnego opisu AP8206401 brak dost?pnego opisu AP8206389 brak dost?pnego opisu AP8206390 brak dost?pnego opisu AP8206391 zawór AP8206392 brak dost?pnego opisu AP8206394 brak dost?pnego opisu AP8206395 brak dost?pnego opisu AP8206396 brak dost?pnego opisu AP8206397 brak dost?pnego opisu AP8206398 brak dost?pnego opisu AP8222358 brak dost?pnego opisu
sprzęgło aprilia AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206186 nakr?tka m10x1 h = 8 AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8206425 wa? nap?dowy z = 13 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206214 uszczelnienie olejowe AP8206698 suwak AP8206136 p?yta rampowa AP8206419 wa?ek walcowy d9.8 AP8206430 wa?ek sworzniowy d9,5 AP8222335 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP8206109 pasek klinowy AP8222336 krzak 13x18x38,2 AP8222337 podk?adka stalowa niebieska d13.2x20 AP8206116 sta?e ko?o pasowe AP8206140 przednia tarcza nap?dowa ko?a pasowego AP8206141 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP8206204 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206420 podk?adka d18x23x6,5 AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206418 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny
osłony skrzyni korbowej aprilia AP8206164 flyw. uszczelka stojana AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206138 p?yta ustalaj?ca uszczelnienia olejowego AP8502567 ?ruba m6x35 AP8206169 sworze? skrzyni korbowej d12x16 AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206129 cichy blok. korbowód AP8206121 zespó? skrzyni korbowej AP8206482 o-ring d13,3x2,4 AP8206132 brak dost?pnego opisu AP8206170 os?ona sworznia d10x14 AP8206163 uszczelka pokrywy AP8206112 pokrywa skrzyni biegów AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206167 uszczelka korka olejowego AP8206203 ?ruba z ko?nierzem m8x15 AP8206209 ?o?ysko d15x32x8 AP8206188 podk?adka d10x15x176 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206162 k. uszczelka pokrywy rozrusznika AP8206111 pokrywa zap?onu AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206137 prowadnica kablowa AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206507 ?ruba m6x45 AP8206171 sworze? szcz?ki hamulcowej AP8206211 brak dost?pnego opisu AP8206185 brak dost?pnego opisu
przekładnie napędowe aprilia AP8501481 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d40 AP8206558 ?o?ysko d17x40x12 AP8206215 uszczelnienie olejowe AP8206423 zespó? wa?u nap?dowego z = 44 AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8206424 zespó? biegu ja?owego z = 12/52 AP8206150 wiosna belleville AP8206195 podk?adka stalowa niebieska d14x29x1
wał napędowy - cylinder aprilia AP8206221 con rod + g.pin brng. AP8206184 nakr?tka ko?nierzowa m6x5 AP8206421 brak dost?pnego opisu AP8206166 uszczelka g?owicy cylindra AP8206166 uszczelka g?owicy cylindra AP8206161 uszczelka podstawy cylindra AP8206189 ?ruba dwustronna m6x1x106 AP8206120 zestaw pier?cieni t?okowych d40 AP8206220 zestaw pier?cieni t?okowych d40,5 AP8206218 zespó? t?oka d40 AP8206219 zespó? t?oka d40,5 AP8206176 pier?cie? oporowy d10 AP8206174 sworze? t?okowy d10x33 AP8206154 klatka na szpilki 10x14x12,5 AP8206223 korbowód kpl. AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8206212 uszczelnienie olejowe AP8206208 ?o?ysko d20x47x14 AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8206182 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206213 uszczelnienie olejowe AP8206187 podk?adka d15x20x12
jednostka wydechowa aprilia AP8232471 w?? wlotowy AP8219130 brak dost?pnego opisu AP8219177 brak dost?pnego opisu AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8219105 brak dost?pnego opisu AP8220407 uszczelnienie górnego pude?ka AP8221094 cewka spr??yna skr?tna * AP8232629 d?wignia rozrusznika AP8201379 ko?nierz ga?nika AP8203631 amortyzator. czarny d10 AP8230910 brak dost?pnego opisu AP8201378 filtr powietrza AP8231622 podstawa obudowy filtra AP8232469 brak dost?pnego opisu AP8112600 gumowa podk?adka AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8121795 t krzak AP8121725 t krzak AP8152260 ?ruba imbusowa AP8150521 ?ruba imbusowa AP8152263 brak dost?pnego opisu AP8152264 korek oleju AP8232691 brak dost?pnego opisu
wlot aprilia AP8206119 zespó? pompy oleju. AP8206180 zacisk w??a AP8206711 zacisk w??a AP8508887 ?ruba m5x14 AP8206179 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d19 AP8206145 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206578 wa?ek d3x11,8 AP8206520 brak dost?pnego opisu AP8222358 brak dost?pnego opisu AP8206514 kolektor dolotowy AP8206518 zespó? zaworu trzcinowego AP8206787 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206181 ko?nierz w??a

Rama

ciało aprilia AP8231942 brak dost?pnego opisu AP8231943 brak dost?pnego opisu AP8231944 brak dost?pnego opisu AP8231946 brak dost?pnego opisu AP8230945 panel deski rozdzielczej, czarny AP8231571 brak dost?pnego opisu AP8231469 brak dost?pnego opisu AP8231460 brak dost?pnego opisu AP8231451 brak dost?pnego opisu AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8231205 przedni b?otnik. czarny AP8230917 brak dost?pnego opisu AP8238778 brak dost?pnego opisu AP8231572 brak dost?pnego opisu AP8231470 brak dost?pnego opisu AP8231461 brak dost?pnego opisu AP8231452 brak dost?pnego opisu AP8231453 owiewka boczna lewa. bia?y AP8231462 brak dost?pnego opisu AP8231471 brak dost?pnego opisu AP8231573 brak dost?pnego opisu AP8231169 brak dost?pnego opisu AP8231575 brak dost?pnego opisu AP8231466 brak dost?pnego opisu AP8231475 brak dost?pnego opisu AP8231457 brak dost?pnego opisu AP8231576 brak dost?pnego opisu AP8231467 brak dost?pnego opisu AP8231476 brak dost?pnego opisu AP8231458 brak dost?pnego opisu AP8231569 brak dost?pnego opisu AP8231465 brak dost?pnego opisu AP8231456 brak dost?pnego opisu AP8231474 brak dost?pnego opisu AP8229112 brak dost?pnego opisu AP8230923 kiesze? na kask AP8231568 brak dost?pnego opisu AP8231455 brak dost?pnego opisu AP8231464 brak dost?pnego opisu AP8231473 brak dost?pnego opisu AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8102157 zamek do drzwi zbiornika AP8201564 blokada siode?ka AP8231463 brak dost?pnego opisu AP8231454 brak dost?pnego opisu AP8231472 brak dost?pnego opisu AP8231574 brak dost?pnego opisu AP8226199 brak dost?pnego opisu AP8201600 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8212400 kabel wy??cznika g?ównego AP8226198 brak dost?pnego opisu AP8230920 brak dost?pnego opisu AP8230931 typ ok. ok?adka danych. czarny AP8231221 brak dost?pnego opisu AP8221173 spin siod?a AP8102375 zacisk m5 AP8231480 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP821533 brak opisu w tej chwili AP8215611 brak dost?pnego opisu AP8215479 brak dost?pnego opisu AP8215374 brak dost?pnego opisu AP8201845 zestaw zamka AP8215619 brak dost?pnego opisu AP8215620 brak dost?pnego opisu AP8215621 brak dost?pnego opisu AP8215622 brak dost?pnego opisu
kanał aprilia AP8206130 uszczelka AP8206113 os?ona powietrza butli AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206127 brak dost?pnego opisu AP8206155 brak dost?pnego opisu AP8206110 kana? powietrza wentylatora. czarny AP8206105 wentylator z tworzywa sztucznego d129 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8502468 brak dost?pnego opisu AP8206192 podk?adka d6
rama aprilia AP8232674 brak dost?pnego opisu AP8102223 gumowa podk?adka AP8220195 uszczelnienie olejowe AP8232764 brak dost?pnego opisu AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8101999 filtr oleju AP8203666 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8231772 czarny pier?cie? zbiornika paliwa AP8238301 bia?a nakr?tka pier?cieniowa zbiornik paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8212781 czujnik poziomu paliwa AP8212958 czujnik poziomu paliwa AP8230913 zbiornik oleju AP8220421 korek wlewu oleju AP8212481 wska?nik rezerwy oleju AP8220346 cichy blok AP8232768 brak dost?pnego opisu AP8221187 stojak pin AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8232676 brak dost?pnego opisu AP8221087 sworze? obrotowy silnika AP8201386 brak dost?pnego opisu AP8220238 gumowa podk?adka AP8201431 zawleczka AP8220399 przesuni?cie fazowe AP8220239 gumowa podk?adka 8x18 AP8231222 brak dost?pnego opisu AP8220344 szklany kubek paliwa AP8232755 brak dost?pnego opisu AP8232756 brak dost?pnego opisu AP8232763 brak dost?pnego opisu AP8221142 t krzak *
marzocchi przedniego widelca aprilia AP8203644 brak dost?pnego opisu AP8203563 prawa piasta kpl. AP8203562 brak dost?pnego opisu AP8203567 brak dost?pnego opisu AP8203568 brak dost?pnego opisu AP8203565 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203566 pier?cie? stop AP8203564 ok?adka ochronna AP8203652 o-ring AP8203561 wtyczka AP8203560 brak dost?pnego opisu AP8123436 uszczelka AP8203559 brak dost?pnego opisu AP8203571 wkr?t AP8203572 podk?adka uszczelniaj?ca AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t
przednie koło aprilia AP8201582 bieg licznika kilometrów AP8221119 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8208376 brak dost?pnego opisu AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP0922242 po??czenie k?towe AP8208346 odst?pnik AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8152230 ?ruba imbusowa m8x35 AP8213172 zacisk hamulcowy AP8213197 klocki hamulcowe AP8113353 zawór odpowietrzaj?cy AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8225271 o? przedniego ko?a AP8225148 ?o?ysko AP8213199 os?ona zacisku hamulca AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8213198 sworze? zacisku hamulca AP8213171 brak dost?pnego opisu
kierownica - sterowanie aprilia AP8212719 deska rozdzielcza kompletna AP8212594 okno deski rozdzielczej AP8212408 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8212407 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8218118 zapadka AP8213226 brak dost?pnego opisu AP8214130 brak dost?pnego opisu AP8218112 brak dost?pnego opisu AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8221171 odst?pnik AP8212529 kontrola ssania AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8214108 przewód ss?cy AP8214109 linka przepustnicy AP8220341 wsparcie lustra. rh AP8218137 brak dost?pnego opisu AP8220340 brak dost?pnego opisu AP8201818 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8221170 brak dost?pnego opisu AP8218133 brak dost?pnego opisu AP8201533 lusterko wsteczne lewe AP8201725 lusterko wsteczne lewe AP8201599 brak dost?pnego opisu AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212764 3-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212837 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8124208 przycisk startu AP8124209 przycisk klaksonu AP8213186 brak dost?pnego opisu AP8218155 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8113305 pokrywa pompy AP8213475 pokrywa pompy AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 AP8220389 brak dost?pnego opisu AP8220390 brak dost?pnego opisu AP8201836 lusterko wsteczne lewe AP8201976 lusterko wsteczne lewe
tylne koło aprilia AP8208378 tylne ko?o AP8201546 zawór opony bezd?tkowej AP0922242 po??czenie k?towe AP8213251 krzywka hamulca tylnego AP8213133 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8214131 linka hamulca tylnego AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8232678 d?wignia hamulca tylnego. cynkowe wyko?czenie AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP8206512 cdi magneto assy AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206122 zespó? wa?u kopi?cego AP8206149 spr??yna powrotna d?wigni AP8206152 tuleja wa?u kick-start 15x20x30 AP8206193 podk?adka stalowa niebieska d15.1x28x1 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206207 podk?adka stalowa niebieska d57x74x0,8 AP8206144 przek?adnia rozrusznika z = 71 AP8206210 klatka d57x61x10 AP8206153 tuleja skrzyni korbowej d53x57x10 AP8206147 sprz?g?o rozrusznika AP8206148 wiosna kickstarter AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206206 podk?adka d8x16x2 AP8206143 bieg ja?owy + tuleja AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206139 bieg ja?owy AP8206202 ?ruba m6x12 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8224103 rozrusznik AP8206177 brak dost?pnego opisu AP8206225 brak dost?pnego opisu AP8206226 brak dost?pnego opisu AP8206228 brak dost?pnego opisu AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8206183 nakr?tka m10x1,25
Układ elektryczny aprilia AP8124399 przycisk 580953 przycisk AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8220269 prowadnica kablowa CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników 234390 akumulator 12v-4ah AP8212642 akumulator 12v-4ah AP8212799 regulator napi?cia AP8212540 regulator napi?cia AP8212799 regulator napi?cia AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe 58237R klakson 12v cc AP8212611 klakson 12v cc AP8206470 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8206125 cewka ht AP8206108 nasadka ?wiecy zap?onowej AP8212612 brak dost?pnego opisu AP8212497 reflektor bez os?ony AP8212596 tylne ?wiat?o kompletne AP8206128 guma ?wiecy zap?onowej AP8212670 wi?zka przewodów rozrusznika AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212582 kierunkowskaz lewy r. soczewka AP8212501 brak dost?pnego opisu AP8212382 dioda AP8220283 gumowa podk?adka AP8212847 linka sterowania na kierownicy AP8212465 oprawka AP8212498 brak dost?pnego opisu AP8212499 brak dost?pnego opisu AP8212580 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212581 prawy kierunkowskaz r. soczewka AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 AP8212592 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8212593 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8212557 brak dost?pnego opisu

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SR Viper 50 1993. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SR Viper 50 1993. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SR Viper 50 1993.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii