Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia SR Viper 50 H2O 1994.

Aprilia SR Viper 50 H2O 1994 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia SR Viper 50 H2O 1994

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia SR 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1994 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

gaźnik - zespół pompy oleju. aprilia AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206466 kolektor dolotowy AP8206565 kolektor dolotowy d12 AP8206557 zespó? zaworu trzcinowego AP8206486 uszczelka zaworu dolotowego paliwa AP8206181 ko?nierz w??a AP8206752 ga?nik phbn 12-gs AP8206728 ga?nik phbn 12-gs AP8206685 ga?nik phbn 12-gs AP8206567 brak dost?pnego opisu AP8206567 brak dost?pnego opisu AP8206711 zacisk w??a AP8206747 zespó? pompy oleju. AP8508887 ?ruba m5x14 AP8206570 ok?adka + guma AP8206696 ?ruba m5x14 AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8206203 ?ruba z ko?nierzem m8x15 AP8206488 uszczelka 8,2x15x1,2
sprzęgło aprilia AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206191 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206729 sek. spr??yna ko?a pasowego AP8206730 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206196 spr??yna powrotna szcz?k hamulcowych AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206703 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206731 zespó? sprz?g?a od?rodkowego AP8206732 nakr?tka m28x1 AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206199 nakr?tka m28x1 AP8206733 obudowa sprz?g?a. kompletny AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8206135 obudowa sprz?g?a kompletna AP8206186 nakr?tka m10x1 h = 8 AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206748 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206734 szcz?ki hamulcowe gumowe d4x11
grupa korbowodów aprilia AP8206212 uszczelnienie olejowe AP8206697 ?o?ysko d20x47x14 AP8509135 ?o?ysko d20x47x14 AP8206501 con rod + g.pin brng. AP8206213 uszczelnienie olejowe AP8206187 podk?adka d15x20x12 AP8206154 klatka na szpilki 10x14x12,5 AP8206223 korbowód kpl. AP8206500 uszczelki olejowe - komplet AP8206182 klucz magneto ko?a zamachowego AP8206571 zakry? gumowe nak?adki
głowica cylindra aprilia AP8206491 nakr?tka ko?nierzowa m7x1 AP8206568 g?owica cylindra AP8206588 g?owica uszczelki wewn?trznej d2.26 AP8206587 g?owica uszczelki zewn?trznej d2.26 AP8206120 zestaw pier?cieni t?okowych d40 AP8206220 zestaw pier?cieni t?okowych d40,5 AP8206176 pier?cie? oporowy d10 AP8206174 sworze? t?okowy d10x33 AP8206593 zespó? t?oka d40.5 AP8206592 zespó? t?oka d40 AP8206590 cylinder z t?okiem AP8206575 uszczelka podstawy cylindra AP8206493 ?ruba dwustronna m7x1x109 AP8502559 ?ruba z podk?adk? m4x10 AP8206579 króciec odpowietrzaj?cy na g?owie AP8206383 termostat AP8206784 zestaw uszczelek
rura wydechowa aprilia AP8220334 brak dost?pnego opisu AP8219268 brak opisu w tej chwili AP8219568 brak dost?pnego opisu AP8219567 brak dost?pnego opisu AP8219361 brak dost?pnego opisu AP8219280 brak dost?pnego opisu AP8219190 brak dost?pnego opisu AP8219190 brak dost?pnego opisu AP8219190 brak dost?pnego opisu AP8219268 brak opisu w tej chwili AP8220357 cichy blok. rura wydechowa AP8219212 uszczelka rury wydechowej AP8220385 uszczelka obudowy filtra powietrza AP8222498 brak opisu w tej chwili AP8222495 brak opisu w tej chwili AP8222494 brak opisu w tej chwili AP8222367 brak opisu w tej chwili AP8222367 brak opisu w tej chwili AP8222367 brak opisu w tej chwili AP8222507 brak dost?pnego opisu AP8222498 brak opisu w tej chwili AP8201799 ko?nierz w??a AP8232820 d?wignia rozrusznika AP8220364 w?? wlotowy AP8203631 amortyzator. czarny d10 AP8203667 amortyzator. czarny d10 AP8203631 amortyzator. czarny d10 AP8231549 pokrywa obudowy filtra AP8201683 filtr powietrza AP8231548 korpus obudowy filtra AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8121725 t krzak AP8150521 ?ruba imbusowa AP8152260 ?ruba imbusowa AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8219237 brak dost?pnego opisu AP8219237 brak dost?pnego opisu AP8219557 brak dost?pnego opisu AP8219236 t?umik AP8201574 uszczelka rury wydechowej AP8206725 ga?nik phbn 12-gs
wariator aprilia AP8206214 uszczelnienie olejowe AP8206735 sek. sta?y kr??ek. kompletny AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206157 sek. sta?y kr??ek, kompletny AP8206741 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206198 rolka prowadz?ca do wariatora AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206200 uszczelka olejowa d32x39x4 AP8206743 uszczelka olejowa d34x39x4 AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny AP8206158 sek. kr??ek przesuwny, kompletny AP8206736 sek. przesuwny kr??ek. kompletny AP8206740 o-ring d36x1,5 AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206737 miseczka spr??yny wariatora AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206178 miseczka spr??yny wariatora AP8206748 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em AP8206749 wariator pr?dko?ci ze sprz?g?em
wariator - przekładnia główna aprilia AP8206195 podk?adka stalowa niebieska d14x29x1 AP8206150 wiosna belleville AP8206142 zespó? biegu ja?owego z = 14/52 AP8206530 zespó? biegu ja?owego z = 13/52 AP8206159 ?o?ysko d10x30x9 AP8502626 ?o?ysko d17x40x12 AP8276046 ?o?ysko d17x40x12 AP8206425 wa? nap?dowy z = 13 AP8206123 zespó? wa?u nap?dowego z = 43 AP8206531 zespó? wa?u nap?dowego z = 42 AP8206479 t krzak AP8206144 przek?adnia rozrusznika z = 71 AP8206210 klatka d57x61x10 AP8206147 sprz?g?o rozrusznika AP8206698 suwak AP8206133 suwak AP8206136 p?yta rampowa AP8206455 wa?ek sworzniowy d8,5 AP8206701 wa?ek sworzniowy d8.8 AP8222335 zespó? ko?a pasowego ... jazdy AP8206109 pasek klinowy AP8222336 krzak 13x18x38,2 AP8206420 podk?adka d18x23x6,5 AP8221327 podk?adka d18x23x6 AP8221326 podk?adka d18x23x5 AP8206702 podk?adka stalowa niebieska d13x18,5x1 AP8206116 sta?e ko?o pasowe AP8206140 przednia tarcza nap?dowa ko?a pasowego AP8206141 z?bata miseczka sprz?g?a rozrusznika AP8206204 podk?adka spr??ysta sto?kowa AP8206183 nakr?tka m10x1,25
chłodnica wody aprilia AP8121766 krzak AP8101912 czapka rader bez odpowietrznika AP8202212 ch?odnica wody AP8202406 ch?odnica wody AP8144057 w?? wylotowy ch?odnicy wody AP8201698 brak dost?pnego opisu AP8201702 brak dost?pnego opisu AP8201703 brak dost?pnego opisu AP8201817 brak dost?pnego opisu AP8220387 brak dost?pnego opisu AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8238861 zbiornik wyrównawczy AP8232847 brak dost?pnego opisu AP8232848 brak dost?pnego opisu AP8234072 brak dost?pnego opisu AP8234077 brak dost?pnego opisu AP8234076 brak dost?pnego opisu AP8201808 prowadnica linki d8 AP8201807 prowadnica linki d22 AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8102159 zacisk w??a AP8101722 opaska zaciskowa d25x8,6 AP8220418 brak dost?pnego opisu

Rama

ciało aprilia AP8231607 brak dost?pnego opisu AP8238711 brak dost?pnego opisu AP8231945 brak dost?pnego opisu AP8231945 brak dost?pnego opisu AP8231945 brak dost?pnego opisu AP8231607 brak dost?pnego opisu AP8231607 brak dost?pnego opisu AP8230945 panel deski rozdzielczej, czarny AP8238776 panel deski rozdzielczej, szary AP8238823 brak dost?pnego opisu AP8238799 brak dost?pnego opisu AP8238105 brak dost?pnego opisu AP8238105 brak dost?pnego opisu AP8231608 brak dost?pnego opisu AP8231608 brak dost?pnego opisu AP8231608 brak dost?pnego opisu AP8201534 hak pod siod?o kpl. AP8231205 przedni b?otnik. czarny AP8238778 brak dost?pnego opisu AP8230917 brak dost?pnego opisu AP8231609 brak dost?pnego opisu AP8238800 brak dost?pnego opisu AP8238816 brak dost?pnego opisu AP8238824 brak dost?pnego opisu AP8238801 brak dost?pnego opisu AP8238825 brak dost?pnego opisu AP8238817 brak dost?pnego opisu AP8231610 brak dost?pnego opisu AP8231551 brak dost?pnego opisu AP8231614 brak dost?pnego opisu AP8231614 brak dost?pnego opisu AP8231614 brak dost?pnego opisu AP8231560 brak dost?pnego opisu AP8238715 brak dost?pnego opisu AP8231560 brak dost?pnego opisu AP8231560 brak dost?pnego opisu AP8231559 brak dost?pnego opisu AP8231559 brak dost?pnego opisu AP8231559 brak dost?pnego opisu AP8238722 brak dost?pnego opisu AP8231613 brak dost?pnego opisu AP8231613 brak dost?pnego opisu AP8231613 brak dost?pnego opisu AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8231605 zawias s?upkowy, czarny AP8231562 brak dost?pnego opisu AP8231562 brak dost?pnego opisu AP8231562 brak dost?pnego opisu AP8238709 zawias s?upkowy, szary AP8229150 brak dost?pnego opisu AP8229150 brak dost?pnego opisu AP8229149 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8229149 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8229149 siod?o d?ugie kpl., czarne AP8230923 kiesze? na kask AP8231563 brak dost?pnego opisu AP8231563 brak dost?pnego opisu AP8231563 brak dost?pnego opisu AP8231606 brak dost?pnego opisu AP8231606 brak dost?pnego opisu AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8201564 blokada siode?ka AP8238819 brak dost?pnego opisu AP8238758 brak dost?pnego opisu AP8231611 brak dost?pnego opisu AP8231611 brak dost?pnego opisu AP8238277 brak dost?pnego opisu AP8238277 brak dost?pnego opisu AP8238710 brak dost?pnego opisu AP8231557 brak dost?pnego opisu AP8231557 brak dost?pnego opisu AP8231557 brak dost?pnego opisu AP8226199 brak dost?pnego opisu AP8226378 uchwyt tablicy rejestracyjnej. szary AP8201600 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8212400 kabel wy??cznika g?ównego AP8226573 b?otnik tylny, czarny AP8226263 tylny b?otnik AP8230920 brak dost?pnego opisu AP8230931 typ ok. ok?adka danych. czarny AP8138157 typ ok. ok?adka, szara AP8231558 mata. czarny AP8238777 brak dost?pnego opisu AP8221173 spin siod?a AP8231561 brak dost?pnego opisu AP8231480 tylna os?ona przeciwbryzgowa. czarny AP8226383 tylna os?ona przeciwbryzgowa, szara AP8215990 brak dost?pnego opisu AP8215972 brak dost?pnego opisu AP8237156 brak dost?pnego opisu AP8237148 brak dost?pnego opisu AP8237678 brak dost?pnego opisu AP8237602 brak dost?pnego opisu AP8237591 brak dost?pnego opisu AP8201845 zestaw zamka AP8238779 brak dost?pnego opisu AP8231766 brak dost?pnego opisu AP8232965 brak dost?pnego opisu AP8232964 brak dost?pnego opisu AP8238780 brak dost?pnego opisu AP8231767 brak dost?pnego opisu AP8102782 spinacz AP8202449 spinacz AP8102375 zacisk m5 AP8201764 zacisk ?rubowy d5,5 AP8201763 zacisk ?rubowy d5,5 AP8231615 brak dost?pnego opisu AP8231615 brak dost?pnego opisu AP8231615 brak dost?pnego opisu AP8238826 brak dost?pnego opisu AP8238106 brak dost?pnego opisu AP8238106 brak dost?pnego opisu AP8238295 brak dost?pnego opisu AP8238803 brak dost?pnego opisu AP8238827 brak dost?pnego opisu AP8231616 brak dost?pnego opisu AP8231616 brak dost?pnego opisu AP8231617 brak dost?pnego opisu AP8231773 brak dost?pnego opisu AP8234069 wspornik tablicy rejestracyjnej AP8215896 brak dost?pnego opisu AP8215896 brak dost?pnego opisu AP8215896 brak dost?pnego opisu AP8215895 brak dost?pnego opisu AP8215895 brak dost?pnego opisu AP8215895 brak dost?pnego opisu AP8237430 brak dost?pnego opisu AP8249111 os?ona wariatora, szara AP8104613 klucz aprilia bez transpo. AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150403 ?ruba imbusowa m6x45 AP8121718 tuleja reflektora AP8121075 t krzak AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8150423 ?ruba 4,2x25 AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 AP8150014 podk?adka 6,4x12,5 * AP8150425 ?ruba 5,5x22 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8150426 ?ruba 5,5x15,9 AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201620 d?wignia AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 AP8221228 krzak AP8220423 uchwyt gumowy AP8238048 brak dost?pnego opisu AP8238278 uchwyt, czarny AP8238278 uchwyt, czarny AP8238766 uchwyt, m. szary
centralny zestaw skrzyni korbowej aprilia AP8206202 ?ruba m6x12 AP8206138 p?yta ustalaj?ca uszczelnienia olejowego AP8502567 ?ruba m6x35 AP8206468 zespó? skrzyni korbowej AP8206169 sworze? skrzyni korbowej d12x16 AP8206233 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d17 AP8206578 wa?ek d3x11,8 AP8206475 korek wlewu oleju AP8206482 o-ring d13,3x2,4 AP8206171 sworze? szcz?ki hamulcowej AP8502471 podk?adka spr??ysta d10x21x2 AP8206490 nakr?tka m10x1,25 AP8502437 nakr?tka m10x1,25 AP8206481 uszczelnione ?o?ysko d17x35x10 AP8206503 podk?adka dystansowa d12x17x227 AP8206129 cichy blok. korbowód AP8206558 ?o?ysko d17x40x12 AP8206215 uszczelnienie olejowe AP8206131 z??czka + rura odpowietrzaj?ca 10x14x210 AP8501481 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d40
rama aprilia AP8232824 brak dost?pnego opisu AP8102223 gumowa podk?adka AP8220195 uszczelnienie olejowe AP8232764 brak dost?pnego opisu AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8201824 podci?nieniowy zawór paliwa AP8101999 filtr oleju AP8203666 zestaw pier?cieni kulkowych. kompletny AP8238301 bia?a nakr?tka pier?cieniowa zbiornik paliwa AP8231772 czarny pier?cie? zbiornika paliwa AP8201757 korek wlewu paliwa AP8212958 czujnik poziomu paliwa AP8230913 zbiornik oleju AP8220421 korek wlewu oleju AP8212481 wska?nik rezerwy oleju AP8220376 cichy blok. korbowód AP8232933 podstawka centralna AP8221296 statyw z podk?adk? AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8232818 element ??cz?cy silnik AP8221160 pin m12 AP8201685 zestaw narz?dzi AP8220396 ko?ek AP8201431 zawleczka AP8221213 nakr?tka uwi?ziona m6 AP8220239 gumowa podk?adka 8x18 AP8231222 brak dost?pnego opisu AP8220344 szklany kubek paliwa AP8232822 brak dost?pnego opisu AP8234093 brak dost?pnego opisu AP8232763 brak dost?pnego opisu AP8221218 tuleja b?otnika AP8221208 brak dost?pnego opisu AP8221184 sworze? korbowodu AP8220460 gumowy kubek AP8221215 spr??yna korbowodu AP8220366 gumowa podk?adka AP8234079 wspornik tylnego b?otnika. AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8121697 wiosna belleville
marzocchi przedniego widelca aprilia AP8203646 brak dost?pnego opisu AP8203651 brak dost?pnego opisu AP8203650 brak dost?pnego opisu AP8203567 brak dost?pnego opisu AP8203568 brak dost?pnego opisu AP8203565 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203566 pier?cie? stop AP8203564 ok?adka ochronna AP8203652 o-ring AP8203561 wtyczka AP8223004 podstawa ?odygi AP8123436 uszczelka AP8203559 brak dost?pnego opisu AP8203571 wkr?t AP8203572 podk?adka uszczelniaj?ca AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t
przedni widelec showa aprilia AP8203646 brak dost?pnego opisu AP8203697 brak dost?pnego opisu AP8203704 brak dost?pnego opisu AP8203703 brak dost?pnego opisu AP8203698 uszczelnienie olejowe AP8203699 brak dost?pnego opisu AP8203789 ok?adka ochronna AP8203702 pier?cie? stop AP8203777 wtyczka AP8203649 podstawa ?odygi AP8223004 podstawa ?odygi AP8123436 uszczelka AP8203559 brak dost?pnego opisu AP8203571 wkr?t AP8203572 podk?adka uszczelniaj?ca AP8203570 wkr?t 600123 wkr?t
przednie koło aprilia AP8201582 bieg licznika kilometrów AP8221119 podk?adka dystansowa przedniego ko?a AP8208376 brak dost?pnego opisu AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8208346 odst?pnik AP8213231 tarcza hamulcowa d190 AP8152230 ?ruba imbusowa m8x35 AP8213172 zacisk hamulcowy AP8213197 klocki hamulcowe AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8225271 o? przedniego ko?a AP8225148 ?o?ysko AP8213199 os?ona zacisku hamulca AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8213198 sworze? zacisku hamulca AP8213216 brak dost?pnego opisu
kierownica - sterowanie aprilia AP8212842 brak dost?pnego opisu AP8212842 brak dost?pnego opisu AP8212843 brak dost?pnego opisu AP8212594 okno deski rozdzielczej AP8212408 oprawka. kompletny 12v / 2w AP8212407 oprawka. kompletny 12v-1,2w AP8218118 zapadka AP8213226 brak dost?pnego opisu AP8214142 brak dost?pnego opisu AP8218265 para uchwytów, szara AP8218168 brak dost?pnego opisu AP8218274 d?wignia hamulca tylnego AP8218153 d?wignia hamulca tylnego AP8218114 sworze? d?wigni hamulca AP8218236 kompletna d?wignia hamulca tylnego AP8218136 sterowanie tylnym hamulcem po lewej stronie AP8218154 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8221171 odst?pnik AP8212529 kontrola ssania AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8214108 przewód ss?cy AP8214109 linka przepustnicy AP8220341 wsparcie lustra. rh AP8218252 przepustnica + uchwyt r?czny. szary AP8218159 brak dost?pnego opisu AP8220340 brak dost?pnego opisu AP8201818 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8202071 prawy + lewy wtyk lusterka wstecznego AP8221170 brak dost?pnego opisu AP8218182 brak dost?pnego opisu AP8201725 lusterko wsteczne lewe AP8201599 brak dost?pnego opisu AP8212767 w??cz lampk? kierunkowskazu AP8212768 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212764 3-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8212837 2-kierunkowy przycisk ?wietlny AP8124208 przycisk startu AP8124209 przycisk klaksonu AP8213186 brak dost?pnego opisu AP8213265 brak dost?pnego opisu AP8218155 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8218156 d?wignia hamulca przedniego z / regulatorem AP8218273 d?wignia hamulca przedniego AP8113305 pokrywa pompy AP8213475 pokrywa pompy AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 AP8201726 prawe lusterko wsteczne AP8201975 prawe lusterko wsteczne AP8201975 prawe lusterko wsteczne AP8201725 lusterko wsteczne lewe AP8201976 lusterko wsteczne lewe AP8201976 lusterko wsteczne lewe AP8220389 brak dost?pnego opisu AP8220390 brak dost?pnego opisu
tylne koło aprilia AP8208378 tylne ko?o AP8201546 zawór opony bezd?tkowej 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8213319 krzywka hamulca tylnego AP8213133 szcz?ki hamulcowe + spr??yny AP8214131 linka hamulca tylnego AP8213137 kompres cewki. wiosna AP8221120 ustalacz linki hamulca AP8101103 rejestr d?wigni hamulca tylnego AP8232678 d?wignia hamulca tylnego. cynkowe wyko?czenie AP8152244 nakr?tka ko?nierzowa dax m14x1,5

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia AP8127305 zatrzyma? knop 642032 przycisk stopu AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8220269 prowadnica kablowa CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220342 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212110 akumulator 12v-4ah 234390 akumulator 12v-4ah AP8212799 regulator napi?cia AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8212728 róg AP8206470 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8206125 cewka ht AP8212709 nasadka ?wiecy zap?onowej, niebieska AP8212612 brak dost?pnego opisu AP8212672 brak dost?pnego opisu AP8212497 reflektor bez os?ony AP8212497 reflektor bez os?ony AP8212596 tylne ?wiat?o kompletne AP8206128 guma ?wiecy zap?onowej AP8212670 wi?zka przewodów rozrusznika AP8120754 gumowa skrzynka bezpieczników AP8212582 kierunkowskaz lewy r. soczewka AP8212673 brak dost?pnego opisu AP8212605 brak dost?pnego opisu AP8212501 brak dost?pnego opisu AP8212501 brak dost?pnego opisu AP8212501 brak dost?pnego opisu AP8212382 dioda AP8220283 gumowa podk?adka AP8212850 brak dost?pnego opisu AP8212465 oprawka AP8212498 brak dost?pnego opisu AP8212499 brak dost?pnego opisu AP8212580 soczewka tylnego ?wiat?a AP8212581 prawy kierunkowskaz r. soczewka AP8221017 odst?pnik AP8212592 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8212593 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8212557 brak dost?pnego opisu AP8234084 brak dost?pnego opisu AP8212708 termistor AP8212901 brak dost?pnego opisu
koło zamachowe - pompa wodna aprilia AP8206589 os?ona ko?a zamachowego AP8206584 podk?adka d21,9x17,5 AP8206585 ?o?ysko d8x22x7 AP8206582 klucz do nap?du wirnika pompy AP8501467 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 AP8206577 sworze? wirnika pompy AP8206572 przelotka sworznia nap?du pompy AP8206192 podk?adka d6 AP8206183 nakr?tka m10x1,25 AP8206205 podk?adka d10,5x18x2,5 cm AP8502563 ?ruba m6x16 AP8206485 flyw. uszczelka stojana AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d19 AP8509211 wkr?t AP8508669 wa?ek d3x21,8 AP8206746 ko?o z?bate nap?du pompy oleju AP8206576 wa? pompy wodnej + wirnik AP8509130 uszczelka olejowa d10x18x4 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206586 o-ring d53,7x1,78 AP8206583 zacisk w??a AP8206573 w?? pompy-cylindra AP8206580 obudowa pompy wodnej. szary AP8206569 os?ona ko?a zamachowego
jednostka zapłonowa aprilia AP8206459 rozrusznik AP8224103 rozrusznik AP8206206 podk?adka d8x16x2 AP8206700 bieg ja?owy AP8206665 bieg ja?owy + tuleja AP8206172 ko?ek d8x32 AP8206125 cewka ht AP8206470 zespó? ko?a zamachowego cdi AP8212709 nasadka ?wiecy zap?onowej, niebieska AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206202 ?ruba m6x12 AP8224093 uchwyt szczotki z lub

Akcesoria

osłony - rozrusznik aprilia AP8206170 os?ona sworznia d10x14 AP8206163 uszczelka pokrywy AP8206112 pokrywa skrzyni biegów AP8502567 ?ruba m6x35 AP8502564 ?ruba m6x20 AP8206464 ok?adka kickstart AP8206507 ?ruba m6x45 AP8206508 ?ruba m6x25 AP8206484 k. uszczelka pokrywy rozrusznika AP8206149 spr??yna powrotna d?wigni AP8206152 tuleja wa?u kick-start 15x20x30 AP8501469 zewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d15 AP8206193 podk?adka stalowa niebieska d15.1x28x1 AP8206122 zespó? wa?u kopi?cego AP8206148 wiosna kickstarter AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206146 przesuwny bieg startowy AP8206692 przesuwny bieg startowy AP8206172 ko?ek d8x32

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia SR Viper 50 H2O 1994. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia SR Viper 50 H2O 1994. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia SR Viper 50 H2O 1994.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii