Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022.

Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Shiver 900 900 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Shiver 900 900 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 854946 filter housing cover 851581 luchtinlaatpijp 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 2B004315 filter housing body 890513 pakking d4 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 8515674 blow-by ontluchtingspijp AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8101595 slangklem d10,1 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 854970 slangklem sm9c w1 6 851570 gasklephuis 6423025 luchtdruksensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 851685 cover AP8144245 pakking d.5 2B004045 cable harness ducts 2B004057 rear pipe 2B004056 rear pipe AP8201358 slangklem d 11,9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B004463 mounting base 2B002476 upper cower 2B004179 support plate AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 2B004037 compl. filter casing base 851785 ontluchtingspijp doorblazen AP8120536 slangklem d28x8,6 *
koppeling aprilia 880473 clutch housing, complete 974320 onderlegring 2A000928 clutch hub 872213 koppeling drukplaat 879421 koppeling veer 879315 belleville spring 2A000933 screw 1A010613 nitrurated driven clutch disc 1A010611 lathed driving clutch disc 2A000927 driving clutch disc 2A000929 driven clutch disc 1A010612 washer
koppeling controle aprilia 851645 clutch pump 896347 leva frizione con roller 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 854835 clutch pipe AP8113003 AP8113004 85221R koppeling commando cilinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef 642032 AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
koppelingsdeksel aprilia B013074 ontkoppelingsflens koppeling zwart 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas B015050 hengel 876790 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 877193 lamierino protezione catena 878867 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 1A008499 clutch cover AP9150410 olieplug m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 414838 schroef m6x35 B013607 koppeling carter pakking 825577 afdichtring 8x16x7
koelsysteem aprilia 897162 water cooler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 851597 expansion tank AP8104836 expansievat plug 2B003862 3-way pipe 2B003860 valve-cooler tube 897414 buis 851599 waterrad. toevoerleiding 851601 ontluchtingspijp 2B003861 motor-pump valve tube AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 860328 ontluchtingspijp CM226903 veerklem 22/12 CM226906 veerklem 35/12 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP81249305 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001905 slangklem AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 598839 schroef met flens 896544 brandstofleiding 5.5x10 2B004465 water cooler support AP8102786 slangklem 20x8 AP8152299 zelfborgende moer m6 CM226909 veerklem 29/12
carters i aprilia 874598 paspen d6 874548 schroef met flens m6x65 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 224035 o-ring 874546 zeskantschroef m8x80 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 486075 ring 10.5x16x2.5 849244 speciale schroef 834317 pakkingring of
carters i aprilia 874598 paspen d6 874548 schroef met flens m6x65 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154105 cylinder base gasket 0.7 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 224035 o-ring 874546 zeskantschroef m8x80 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 486075 ring 10.5x16x2.5 849244 speciale schroef 834317 pakkingring of
cilinderkop - kleppen aprilia 1A010521 cylinder head 1A008221 lh head assy with valve 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 1A002802 upper cap 1A002803 lower cap 1A003632R tapeind 872807 tapeind 1A008494 water hose union 855799 schroef met flens 873396 gewricht 878705 pakking 874557 flensmoer m8x1,25 874558 flensmoer 436438 klep pakking ring 874556 flanged hexagon screw 833520 moer m10x1,25 6h 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A002952 m6x12 button socket head cap screw B015433 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 1A009653 plug m10 1A003051 torx convex big end screw m5x16 847239 onderlegring
cilinder - zuiger aprilia 1A0080225 cylinder kit 874589 gekalibreerde plug 1A009782 compression ring 1A008508 oil scraper ring 1A008509 oil scraper section 1A008510 piston pin 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 874554 schroef met flens m6x14 289919 kettingspanner beugel 874555 schroef 878654 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 1A0085050A piston (a) 1A0085050B piston (b) 1A0085050C piston (c) 1A0085050D piston (d)
aandrijfas aprilia 1A0050110C crankshaft (6) 1A0050110B crankshaft (5) 1A0050110H crankshaft "2" 1A0050110D crankshaft (7) 1A0050110G crankshaft "1" 1A0050110A crankshaft (4) 1A001476E5 connecting rod (e5) 1A001476E4 connecting rod (e4) 1A001476E3 connecting rod (e3) 849131 drijfstangschroef 8781140G bushing half-shell, yellow (yellow) 8781140R bush halve schaal, rode cata 8781140B bushing half-shell, blue (blue) 8781140V bus, groene "e" CM159102 *** primair reductiedrijfwerk CM159101 primair aandrijftandwiel z = 40 000267 transmissiesleutel B013373 waterpomp rondsel 847915 platte ring 878296 moer 847906 rol
motor-completerende deel-hendel aprilia 974556 rondsel z = 16 2B002193 belleville spring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8201358 slangklem d 11,9 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 856079 bord 2B004225 gear change lever AP8120912 hendel rubber 2B002191 t bushing B043047 schroef met flens m10x25 874548 schroef met flens m6x65 CM179302 metrische schroef m6x22 2B004288 missing description
uitlaat aprilia 2B003812 central manifold pipe 2B006578 collettore di scarico posteriore 2B006577 collettore di scarico anteriore GU92660021 flensmoer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 2B004531 exhaust silencer GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 584344 lambdasonde l. 325 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150535 veiligheidsring 856859 schok abs. beschermplaat 896185 steun klem 890760 instrumentondersteuning
voorste cilinder timing systeem aprilia 82977R inlaatnokkenas voor 1A008512 exhaust camshaft 878560 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 8499094 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 878868 afstandsschroef m8 874744 drukring 874751 moer m15x1 dx 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 1A008221 lh head assy with valve B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf B046202 schroef tb 4x12 torx 877884 torx bolle big-end schroef 879523 speciale ring 1A005189 decompression counterweight 1A005187 decompression spring 1A005190 decompressor counterweight 877885 inbusschroef
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 2B000219 gewricht AP8101595 slangklem d10,1 CM179008 valvula seguridad 2B004280 canister / valve pipe AP8102377 slangklem d9.1 AP8201358 slangklem d 11,9 2B002632 canister AP9100714 slangklem 14,5x8 890499 brandstofleiding 8x13 487567 hoes 2B003873 carbon filter support 254485 clip m6 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120657 slangklem AP8102378 slangklem d11,3
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A004527 shift cam cpl. 849360 vork 874599 vork output 873772 vork as 1A010982 index assy. lever B013306 versnellingshendel veer B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef B0144375 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 B014440 schakelveer schakelveer 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B017809 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 597565 zelfborgende moer B0167965 torx bolle big-end schroef 877441 inpakken 857265 versnellingspositiesensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 876563 primary gear shaft assy. 876568 zahnrad 876566 3rd-4th pinion gear 876565 5th pinion gear 876567 6th pinion gear 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849308 beweegbare bus 974165 snap ring 974162 beweegbare bus 876561 aangedreven as 876559 1e wiel versnelling 876569 2e wiel versnelling 876571 3rd wheel gear 876572 4th wheel gear 876573 5th wheel gear 876570 6th wheel gear 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849309 klaring ring 849311 snap ring 849396 klaring ring 876558 gear box assy
hoofddeksel aprilia 1A010518 head cover 1A0090635 cylinder head cover 1A011040 gasket - head cover 83013R hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift 874554 schroef met flens m6x14 1D002046 ht coil 641815 emi kern
smering aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 83016R oliedrukklep gemonteerd 1D001138 sensor 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 1A002954 binnenzeskantschroef m6x16 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring 1A005240 reed valve support 1A003051 torx convex big end screw m5x16 1A006650 plate 82778R reed klep steun GU01154230 pakking 1A009642 joint.p. AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 887421 temp. sensor
achterste cilinder timing systeem aprilia 82979R inlaatnokkenas achteraan 1A008513 rear exhaust camshaft 878560 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 878868 afstandsschroef m8 8499104 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 874744 drukring 874752 moer m15x1 sx 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 1A008221 lh head assy with valve B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf B046202 schroef tb 4x12 torx 879523 speciale ring 877884 torx bolle big-end schroef 877885 inbusschroef 1A005192 decompressor counterweight 1A005186 decompression spring 1A005191 decompression counterweight
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 1A0088345 union 1A008629 bracket 1A008364 complete injector 849898 veer 1A002953 flanged hexagonal head screw B016425 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 1A003049 schraube 1A0083635 throttle body cpl.
waterpomp aprilia 1A0084975 clutch side cover 878734 vulring 876529 moer m6 82991R pakking ring 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 1A0084955 water pump cover B013527 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel B016210 schroef met flens 880646 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel B016792 schroef met flens m6x30 1A003153 zeskantkopschroefflens 880798 waterpomp schuif B016998 pakking ring

Frame

abs remsysteem aprilia 2B004093 brake master cylinder-hecu pipe 2B004092 brake calliper-hecu pipe 860482 bord 2D000193 ecu abs cluster 2B004096 rear brake pipe pump-hecu abs 2B004095 rear brake pipe hecu abs-clamp 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152272 schroef met flens m5x12 859789 bord AP8152299 zelfborgende moer m6 2B004358 abs control unit support 860629 afstandhouder 860628 afstandhouder 254485 clip m6 860667 afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152279 schroef met flens m6x20 2B004590 oil pressure sensor protection AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152281 schroef met flens m6x30
centrale standaard aprilia 895478 zijstandaard 851550 zijstandaardplaat AP8152288 schroef met flens AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121014 springveer AP8121015 zijstandaard externe veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8150311 zelfborgende moer m5
sticker aprilia 2H001989 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H002856 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H003197 lh rear fairing decal "shiver 900" 2H003196 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H001988 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H002855 rh rear fairing decal "shiver 900" 2H001986 rh duct decal "aprilia" 2H002067 rh duct decal "aprilia" 2H002059 lh air duct, decal "aprilia" 2H001987 lh air duct, decal "aprilia" 2H002010 rim decal "be a racer" 2H002011 rim decal "be a racer" 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2B004521 tyre pressure decal
voetsteunen aprilia 894673 lh voetsteun ondersteuning 894672 rechts voetensteun AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 293717 hoes AP8121566 voetsteunpen AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8110110 bal d.7 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8145009 rear footrest, lh AP8145008 rear footrest, rh 2B006014 rh protection 2B005861 lh protection 2B006170 pedana pilota dx apr (rh) AP81450355 lh foot rests AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8221277 veer voor voetsteun 894585 lh voorste voetsteunbeugel 598839 schroef met flens 859946 bevestigingspin AP8121134 pin 894584 rechts voorste voetsteunbeugel GU32441210 bord GU32443210 steunrubber deel AP8152277 schroef met flens m6x12 GU32443211 steunrubber deel AP8150182 gebogen veerring
kader aprilia 89449300XR8 voorframe, rood 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus 271740 moer 575268 clip m8 AP8144030 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8102375 clip m5 2B002216 hex socket screw m 8x35 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 851784 motor pin AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8152286 schroef met flens m8x20 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120657 slangklem 2B004100 saddle support 851686 number plate holder support 851789 uitlaatpijp steunklem AP8220349 rubberen afstandhouder 852433 rubberen afstandhouder AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152117 inbusschroef AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 272176 moer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 856668 plate 859883 hitte bescherming
remklauw voor aprilia 2B006013 lh front brake caliper 2B006012 rh front brake caliper 897118 voorkussens paar rechts AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004
voorvork kayaba aprilia 2B004098 rh hub cpl. 2B004099 lh hub cpl. 2B004399 sleeve 2B004402 fork oil seal (repair kit cpl.) 2B004403 bush 2B004400 hub+rh fork leg 2B004401 hub+lh fork leg 2B004405 gr. piston 2B004406 plain washer 2B004407 screw 2B004408 spring 2B004409 preload tube 2B004422 washer 2B004410 buffer 2B004411 nut 2B004412 rh sleeve plug 2B004414 ring 2B004413 plug with or AP8152283 schroef met flens 1D0001275 abs voorste sensor AP8152273 schroef met flens m5x15
voorlichten aprilia 2D000352 headlight AP8117200 zelfklevende spons AP8144529 pakking AP8127489 lamp ry10w 12v 478171 binnenzeskantschroef m6x100 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221349 t bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus 851592 support clamp AP8152108 inbusschroef AP8221129 bus 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8152338 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 294353 lamp h7 12v-55w 2920225 lamp 12v-5w
voorste hoofdcilinder aprilia 2B006115 fr. brake master cylinder 2B006871 brake lever 896336 cover cpl. 856050 u-bout 858423 diafragma 642032 AP8220135 rubberen afstandhouder AP8113003 AP8113004
voorspatbordstijl aprilia 2B003404 vorderes schutzblech AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder 859793 pijler AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8124719 reflector, amber
voorwiel aprilia 896754 voorwiel, zwart AP8128169 interne afstandhouder AP8110094 met 25x47x12 AP8125842 borgring d47 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8101744 tubeless ventiel 85196R voorband 120/70 zr 17 B044279 rechts voorremschijf B044280 voorremschijf sx 2B002416 schroef met flens m8x20 2B004778 abs phonic wheel 85263R voorwiel as AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer
benzinetank aprilia AP8102676 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8144351 fuel tank gasket GU01106090 brandstoffilter 854810 ontluchtingspijp 860137 afstandhouder AP8152037 onderlegring AP8144328 rubberen afstandhouder 860069 brandstof glazen beker 890498 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8102378 slangklem d11,3 2D000353 fuel pump AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 2B004011 fuel pipe GU01107490 pakking 898468 brandstofniveausensor AP8134167 remslang hanger 856863 acoustic insulation panel, rh 856864 acoustic insulation panel, lh
stuur - controles aprilia 2B004162 tubular handlebar B045021 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector 2B004159 upper handlebar clamp AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8118579 l.h. handgreep AP8152486 schroef m8x25 inox AP8104922 lh rearview mirror AP8104921 rh rearview mirror 2D000095 throttle grip (throttle by wire)
sloten aprilia 2B004342 kit schloss 2B004341 tank cap 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 8516805 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8121773 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 B044413 aprilia sleutel met transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 2B004499 cable protection
pad
pad
aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM163217 gekalibreerde pad 3,20 mm CM163220 gekalibreerde pad 3,35 mm CM163211 gekalibreerde pad 2,90 mm CM163206 gekalibreerde pad 2,65 mm CM163201 gekalibreerde pad 2,40 mm CM163216 gekalibreerde pad 3,15 mm CM163202 gekalibreerde pad 2,45 mm CM163204 gekalibreerde pad 2,55 mm CM163215 gekalibreerde pad 3,10 mm CM163212 gekalibreerde pad 2,95 mm CM163214 gekalibreerde pad 3,05 mm CM163203 gekalibreerde pad 2,50 mm CM163207 gekalibreerde pad 2,70 mm CM163208 gekalibreerde pad 2,75 mm CM163221 gekalibreerde pad 3,40 mm CM163209 gekalibreerde pad 2,80 mm CM163219 gekalibreerde pad 3,30 mm CM163210 gekalibreerde pad 2,85 mm CM163218 gekalibreerde pad 3,25 mm CM163213 gekalibreerde pad 3,00 mm CM163205 gekalibreerde pad 2,60 mm
schotelset / divers aprilia 2B003365 toolkit
achterlichaam aprilia 858074 achterste handgreep 2B003883 right silencer cover 2B003884 left silencer cover AP8120712 rubberen afstandhouder 2B003886 right heat shield 2B003888 left heat shield 2B004106 lh heat shield protection 2B004104 front left heat shield 2B004105 rh heat shield protection 2B004103 front heat shield dx 2H001984000XN6 rh rear fairing, black 2H003194000XRD rh rear fairing, red 2H002853000NV rh rear fairing, black 2H003195000XRD lh rear fairing, red 2H002854000NV lh rear fairing, black 2H001985000XN6 lh rear fairing, black 860403 number plate holder AP8221206 haak voor helmhouder AP8221129 bus 858212 rubberen zekeringkast 895871 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150362 zelftappende schroef AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221340 t bus AP8152288 schroef met flens AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus 575268 clip m8 AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8202449 klem AP8124718 achterreflector, rood 855071 kentekenplaathouder + balk AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150204 moer m4 AP8150501 onderlegring AP8152273 schroef met flens m5x15
achter remklauw aprilia 2B006011 rear brake caliper 897119 paar achterkussens 856052 pinnen + remklauwveren AP8213574 ontluchtingsventiel 898486 brake supp. plate pin 854893 brake hose protection AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8113003 AP8113004
achter elektrisch systeem aprilia 2D000360 engine wiring 859812 achterlicht kabelboom. 1R000318 battery 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 851632 aardingskabel 1D001697R starterrelais CM225730 zekering 30a 895481 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 2B004498 fall sensor AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8225369 inbusschroef AP8120531 rubber met inzet 2B004490 bush 294754 fairlead 2D000348 connecting 1D000680 pluggen veer 563989 fairlead CM013203 blad rand veer 641769 veer voor connector AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
achterste hoofdcilinder aprilia 895061 rem m.cyl ,. w / reservoir GU56777300 bevestigingspin voor veren 895224 achterremhendel 884033 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8120178 o-ring of 112 AP8121126 veer achterremhendel AP8112996 microschakelaar AP8101968 vork AP8150026 moer m6 AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8150137 inbusschroef 598839 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 598839 schroef met flens 856053 olie tank AP8113003 AP8113004
achterwiel aprilia 896756 achterwiel, zwart 6 "x17" AP8128170 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8125839 borgring d52 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8101744 tubeless ventiel 85199R achterband 180/55-zr17 " AP8121592 achterwiel spacer 890960 phonic wiel abs B044278 achterremschijf d.240 894505 schroef met flens m8x18 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 2B000639R primaire drive / cush drive 2B002444 pre-coated m10x30 shc screw AP8150463 speld 10x20 B043317 flexibel koppelingsrubber 2B002611 kussen CM221709 chain ring z=44 al 851612 chain cpl conn.link B045422 wiel pin AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8121213 afdichtring 38x55x7 2B002634 dax moer m10x1.25 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 2B003043 flange 1D0001275 abs voorste sensor AP8152273 schroef met flens m5x15
zadel aprilia 89533700C1 saddle, black (two p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber
zadelkamer aprilia 2B004178 battery case cpl. 2B006163 battery cover AP8120177 elastisch 2B004176 not available 856318 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel 654139 batterij adapter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102381 clip m4 2B004203 front fender protection 2B004204 guard 859894 bescherming AP8120001 rubberen afstandhouder 2B004175 battery box
schokdemper aprilia B044563 schokdemper 2B004168 hex socket screw m10x50x1 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer
kuip aprilia 2B003892 r.h. body side 2B003890000XHF cover conveyor gray letf 2B003890000H4 cover conveyor gray letf 2B003894 lh air conveyor grid 2B004059 l.h. body side holder 2B003891 rh body side cover 2B004058 r.h. body side holder 2B003889000H4 conver coveyor gray right 2B003889000XHF conver coveyor gray right 2B003893 rh air conveyor grid AP8121075 t bus AP8150298 inbusschroef AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121795 t bus AP8121032 bus AP8202449 klem AP8150362 zelftappende schroef 267958 zelftappende schroef AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2B003896 fairing,lh. 2B003895 fairing,rh. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
sturen aprilia CM222603 bottom plate, black AP8150540 schroef 897648 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP9100205 onderste pakkingring AP8123243 flensmoer AP8150049 schroef m10x60 AP8123721 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 2B004160 lower handlebar clamp 2B004274 fork upper plate AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP8152442 spindel sluitring AP8152187 inbusbout met lage kop
zwenkarm aprilia 85178200XNB big fork AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring B045424 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus 648707 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef 2B004511 nut AP8152136 inbusschroef AP8150430 lage zelfborgende moer 896494 kettinggeleiderplaat AP8152174 inbusschroef AP8234020 beker voor schoen 851557 chain guard B045422 wiel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 854817 glijblok AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121725 t bus 896495 kettingkast
tankdeksel aprilia 85166100XRD fuel tank cover, red 85166100H4 fuel tank cover, grey 85166100NV fuel tank cover, black 2B003881 cover AP8134419 brandstoftank bus 576001 binnenzeskantschroef m6x100 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 851649 rh waterkoeler bescherming 851650 lh waterkoeler bescherming AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 2B004449 lh tank cover decal 2B004448 rh tank cover decal 860447 bi-adhesief

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 82697R starter motor 876954 koppelbegrenzer 82953R corona di avviamento elettrico con p.i. 82964R sprag clutch housing 830389 sprag koppeling 642387 rotor cpl. 640168 stator cpl. B017756 vliegwielhuisdeksel pakking 1A000849 flywheel side cover 1A002951 cilindrische binnenzeskantschroef 1A003109 tccic m5x16 874551 schroef met flens 974219 pakking B013207 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel B015563 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 848845 bord 878872 schroef met flens 848647 bord 277916 het lokaliseren van deuvel 874555 schroef 1A008503 bracket B013745 slangklem AP8150182 gebogen veerring 195482 zelfborgende moer m6 874554 schroef met flens m6x14 1A010638 spark plug
front elektrisch systeem aprilia 2D000357 main wiring harness 640698 voltage regulator AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 1A011798 ht coil 874554 schroef met flens m6x14 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120657 slangklem CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a CM225610 zekering 10a 890721 bedradingsclip AP8124936 air temp. sensor 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 894704 fairlead 851630 kabel relais-startmotor 581061 cap AP8150026 moer m6 658830 gebogen veerring 6x12 AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 860744 slangklem 1D002753 usb port 1B001591 fairlead 2B006099 maintenance AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 GU95005306 sluitring 6.4x13x1.5 AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 2S001133 bush
instrumenten aprilia 2D000527 dashboard 2B004336 support plate AP8144662 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 2B003902 instrument panel cover 853212 speciale schroef AP8150137 inbusschroef AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 2B003901 adaptor 896174 binnenzeskantschroef m5x12
achterlichten aprilia 851638 taillight AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8224164 achterreflector, rood AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. 85256R nummerbord licht AP8150265 inbusschroef AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8127489 lamp ry10w 12v 856087 trillingsdempend rubber AP8117258 trillingsdempend rubber AP8152273 schroef met flens m5x15 855078 uitbreiding AP8152306 zelfborgende moer m5 890094 afstandhouder
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Shiver 900 ABS USA 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia