Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022.

Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilter aprilia 1A011885 air filter box 1A0122830P air filter 487718 pakking 258146 zelftappende schroef m3x20 830056 bus 254485 clip m6 829715 inlaatslang 487592 carburateur-luchtkast slang 1B000678 speciale kolomschroef m6x55 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 015759 schroef m6x20 257134 slangklem
carburateur onderdelen aprilia 431654 gasklep deksel 288865 schroef 482942 gasklep veer 288873 conische pin clip 288872 ring CM107510 conische pin CM141710 gasklep 113903 schotbuis 120074 moer 875551 cap 1C003541 throttle transmiss. 1A011739 float chamber cpl. 432456 schroef 485519 vlotterkamerpakking CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 482916 zweven cpl. 288881 drijfpen CM128501 brandstof sluitnaald 828074 gasklep stelschroef 152608 veer CM107701 air adj.screw cpl. 085285 veer CM105905 beginner 288863 bord 289575 schroef 436206 complete olieklep 827892 luchtmeter CM102101 inactieve jet 30 CM101709 hoofdsproeier 58 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer
carburateur, montage - koppelingsleiding aprilia CM290005 carburetor assembly phva17.5 (maj2) 1A008824 intake manifold 842202 slangklem 1A011416 antitampering screw m6x22 82775R reed ventiel 488129 luchtkanaal 832186 luchtkanaal CM027927 depression pipe l. 370 1A013160 clamp 873270 solenoïde B016792 schroef met flens m6x30 254485 clip m6
carter aprilia CM127511 complete crankcase 1A003633R tapeind B015956 pin d. 9,5 uur = 15 8282335 aangedreven poelie-as z = 13 480953 snap ring 435363 lager 480066 pakking ring B015957 het lokaliseren van deuvel 666991 silent block 486081 silent-block 431860 bus B017632 schroef met flens 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring CM300001 thermal cover
carterafdekking - carter koeling aprilia 8721985 transmissie deksel 82521R lager B015956 pin d. 9,5 uur = 15 286209 bus 848860 plug 826462 filter 181351 bord 259625 drift 844964 slangklem 414838 schroef m6x35 1A011419 antitampering screw m6x30 478197 compensator ring
krukas aprilia 4316255 krukas cpl. 500504 pin kooi 4 cat. 500501 pin kooi 1 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 500503 pin kooi 3 cat. 482314 pakking ring 482315 vliegwiel zijafdichtring 431125 met 20x52x12
kleppendeksel aprilia 1A010173 cylinder head 1A011890 coling hood 58273R temperatuurmeter 438075 bougie rn3c098 kampioen 008375 schroef m6x14 078307 onderlegring 288531 moer 288245 flensmoer m6
cilinder-zuiger-pols-peneenheid aprilia 831116 cilinder met zuiger 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 239404 zuigerpen 239455 stop ring 825416 pakking ring 239397 tapeind 286810 cilindervoet pakking
aangedreven katrol aprilia CM100112 complete secondary pulley 4795526 complete vaste secundaire katrol 006624 ring 289952 rolkooi 82655R kogellager 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM100209 centrifugal clutch assembly 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25
aandrijfpoelie aprilia CM270118 variator 480227 container 289931 schuifregelaar CM270202 6 - roller complete 480852 geen beschrijving beschikbaar 479561 vaste aandrijf half katrol 845611 ventilator 877075 getande bus 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25
motor assemblage aprilia CM292402 complete motor 50 2t e4
vliegwiel magneto deksel - oliefilter aprilia 833817 vliegwielkap 827425 fairlead 015856 schroef m5x21 015597 tbic schroef
oliepomp aprilia 82652R oliepomp assy. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 288327 slangklem 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5 015856 schroef m5x21 286163 bord 1A007694 uitrusting 287073 vulring 286162 getande riem 287021 fairlead 286158 uitrusting 146197 stelschroef 020106 moer m6 231590 elastische veer 140435 veer
olie tank aprilia 1B005125 oil tank 1B006441 oil filler cap 583107 niveaumeter 879888 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. 018639 schroef 013880 platte ring 16x6,5x1,5 254485 clip m6
reductie-eenheid aprilia B0146385 zijdeksel 434735 met 20x47x14 006647 borgring 478498 pakking ring B016805 schroef met flens m8x45 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 8337855 achterwiel as cpl. 833784 tegenas 288639 vulring 8282335 aangedreven poelie-as z = 13
secundaire luchtkast aprilia 1A0112805 complete secondary air box 1A008723 air filter 1A008724 air filter 1A008725 gasket 1A008726 gasket 82758R diafragma 827209 dekking sas 478533 zelftappende schroef 015597 tbic schroef 1A008774 duction pipe CM001908 slangklem 1A0105085 "s.a.s." box pipe 827444 slangklem 827443 slang 1A0105105 "s.a.s." box pipe 1A013265 tube support bracket 1A013266 pipe support bracket with u.p. B016455 binnenzeskantschroef m5x14
geluiddemper aprilia 1A011527 muffler, assy. 1A011473 protection 651014 binnenzeskantschroef m5x10 827526 platte ring 487665 fairlead 845590 inbusschroef 834187 veerring 848452 platte ring 19,3x8,2x2,5 833494 speciale moer
transmissies aprilia 1C002153 rear brake lever complete transmission 270310 registro freno posteriore 179640 pin 257134 slangklem 564645 bord 1A003063 screw w/ flange m6x35 1C003540 mixer transmission 269571 splitser 271976 lagere bescherming 269572 stealth afdeling achterstand 271977 splitter bovenste bescherming 1C003566 clamp 1C003641 hose clamp 1C001642 spacer

Frame

remleidingen - remklauwen aprilia 1C003510 brake hose 666294 schroef met flens 127927 pakking 1C002886 brake hydraulic pin 1C002634 brake pads 597150 schroef 709047 veerring
centrale afdekking - voetsteunen aprilia 1B003142 footrest 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 1B003143 central closing 259372 schroef 1B005273 complete right side closure 258249 schroef CM017410 klem 1B005274 complete left side closure 270793 schroef 1B001786400NT complete left footrest 975835 pin 295590 premisphere lente 259933 elastische veer 263381 schroef 1B001787400NT complete right footrest 295591 bal d6 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 834187 veerring 623504 pad
drijvende spiegel / s aprilia CM281204 mirror right 1B003798 rh mirror gasket CM281205 mirror left 1B003799 lh mirror gasket
vork / stuurbuis - stuurlagereenheid aprilia 1C002568 sterms bracket 1C002421 flanged hexagon screw 1C003226 r.h. sleeve assy 1C002471 dust cover 1C002469 fork oil seal 1C002470 stop ring 1C002472 plug with or 1C003315 l.h. sleeve assy 0111094 stuurbuis ringmoer 0037514 ring van de stuurinrichting 65069345 bovenste drukring 65007545 lager stuurlager 1C001628 beschermring 1C003296 support bracket sensor 668780 bn. afstandhouder 006976 veerring 709099 inbusschroef
frame / carrosserie aprilia 298604 lock ondersteuning
dashboardkastje voor - kniebeschermer aprilia 1B007748 counter shield 575819 tas houder haak 270793 schroef 272836 schroef 254485 clip m6 575249 schroef CM017410 klem 1B005199 internal shield cover 1B005790 cover
voorste schild aprilia SB003140000NL front shield 1B003140000S6 painted front shield 1B003140 front shield 1B003141 front headlight surround 258249 schroef CM017410 klem 254485 clip m6 270793 schroef
voorwiel aprilia 1C003291 front wheel with bearings 649910 lager 1C002415 complete spacer 1C003294 spacer 1C001322 pakking ring 1C002414 spacer 270991 tubeless ventiel 1C002932 tyre 120/70 - 14" vee rubber 1C003293 brake disc 1C002051 hex screw m6x22 1C002728 front wheel axle 261319 moer m12x1,25 h = 12,5
benzinetank aprilia 1B005754 fuel tank 018639 schroef 013880 platte ring 16x6,5x1,5 CM259204 spring plate 1B003715 spacer 254485 clip m6 1D001409 indicator fuel level B016426 schroef met flens m6x14 016406 veerring 6,4x11,8x1 1B004165 tank cap 656021 tankdeksel pakking 1B003729 gasket CM283504 fuel tube CM027902 depression pipe CM002902 slangklem 576725 hoes 667156 slangklem 1C002363 clamp B016777 schroef met flens m6x16 1B003944 clamp CM001913 slangklem 1B005638 vent pipe with valve 576748 veiligheidsklep CM001228 pipe 674594 kraan depressie drukknoop
stuurbedekkingen aprilia 1B006986 front handlebar unfinished cover 1B006204 rear protection 008457 zelftappende schroef m4,2x19 CM017409 clip d.4,2 270793 schroef 267115 zelftappende schroef m4x16
stuur - master cil. aprilia 1B005894 handlebar 1C002151 throttle control sleeve assembly 274489 grip, links 274491 rechts handgreep 975805 schroef 666758 bovenste u-bout 598369 onderste klem 1C003176 brake lever 642032 1C003515 throttle cable 655554 binnenzeskantschroef m10x65 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring 015330 moer CM293402 sleeve with rear brake lever 265249 schroef 123394 schroef 267948 veer 667387 brake lever
helmhuis - onder het zadel aprilia 1B004836 helmet compartment CM178608 zelftappende schroef d4.2x29 CM017410 klem 1B004986 inspection cover 259349 schroef 1B004985 battery cover 583310 drift 1D002258 stopcontact usb 1B001591 fairlead
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 1B003598 set of cylinders and keys for lock 298731 pakking ring 1B006291 complete lock block 298594 platte ring 298838 cilinder borgveer 253937 veer 643133 hoofdschakelaar
borden - emblemen aprilia 2H002027 rh spoiler decal 2H002028 lh spoiler decal 2H002284 aprilia decal handlebars 2H002285 shield decal 2H002286000A2 rh rear side fairing decal 2H002286000A1 rh rear side fairing decal 2H002287000A1 lh rear side fairing decal 2H002287000A2 lh rear side fairing decal 2H002288000A2 left front shield decal 2H002288000A1 right front shield decal 2H002294000A1 shield sr decal 2H002289000A2 left front shield decal 2H002289000A1 left front shield decal 2H002290000A2 rh lower shield decal 2H002290000A1 rh lower shield decal 2H002291000A1 lh lower shield decal 2H002291000A2 lh lower shield decal 2H002292000A2 rh upper shield decal 2H002292000A1 rh upper shield decal 2H002293000A2 lh upper shield decal 2H002293000A1 lh upper shield decal SH0022956000A1 spoiler decal
achterrem - remklauw aprilia 56293R5 remschoenen paar 647384 remschoenen veer terug 266724 bord 647383 bord B014502 remhendel as 273419 pakking ring B014507 inpakken 833428 achterremhendel B011784 schroef met flens 828862 vierkante moer
achterklep - spatscherm aprilia 1B003610 rear handle with spacers 970273 schroef 016408 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 1B005461 rear splash guard 258249 schroef CM017410 klem 642906 rear reflector 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 1B005454 license plate 018544 schroef 013769 onderlegring 020104 moer 575249 schroef 254485 clip m6 1B005484 license plate 1B003628 licence plate support sub-frame 263381 schroef 834187 veerring
bagagedrager achter aprilia 1B000602 piaggio naamplaatje D9004174001 moer 1B000365 bord 656669 inbusschroef 013950 sluitring 6,2x18x2
achtervering - schokdemper / s aprilia 1C003126 rear shock absorber 268158 schroef 016626 gewone ring 10,4x18x2 B024614 moer B015321 tapered washer B015320 plain washer 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 1C003124 rear wheel 14" x 3.5" 270991 tubeless ventiel 1C002932 tyre 120/70 - 14" vee rubber 273099 gewone ring 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen 665657 as plug
zadel / stoelen aprilia 1B003129 saddle assembly black 577492 drift 1B003642 lock support 674312 spring 1B003616 eccentric tightening 296743 haakje 674163 self tapping screw 003056 platte sluitring 6,4x12x1 012533 tandkrans 6,6x11x0 269136 moer 623504 pad 298729 slangklem 856467 support 1B004358 saddle spin
zijdeksel - spoiler aprilia 1B007341 spoiler 1B003148000S6 fairing,lh. SB003148000BR fairing,lh. SB003148000NL fairing,lh. 1B003148 fairing,lh. 258249 schroef CM017410 klem CM178608 zelftappende schroef d4.2x29 1B003147 fairing,rh. SB003147000NL fairing,rh. SB003147000BR fairing,rh. 1B003147000S6 fairing,rh.
stand / s aprilia 1C003132 central stand, assy. 583603 pin 271695 pakking ring 278940 veer 272929 onderhoud 031122 zuiger 013861 gewone ring 8,2x20x2,5 030080 schroef 020108 moer m8x6,5 1C001871 central stand spring 582885 stop buffer 292889 binnenzeskantschroef m5x16 016405 veerring 642559 stand-knop 599009 schroef 016408 veerring
zwaaiende arm aprilia 1C003120 complete swinging arm 267550 drift 267589 drift 563076 sil.block 1C002598 screw bolt shank threaded part 668302 hex screw 002440 zelfborgende moer m10
wielkast - spatbord aprilia 1B003459 front mudguard 575249 schroef 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 258249 schroef CM017410 klem 1B004835 rear mudguard

Elektrisch

vliegwiel magneto aprilia 1A010012 stator 1A010131 stator 1A010014 rotor, assy. kokusan 873979 schroef 289005 flensmoer 828765 ventilator 015585 schroef m5x12 006975 sluitring 5,3x10x0,5
koplampen - richtingaanwijzers aprilia 1D001408 headlamp 231215 lamp 2920225 lamp 12v-5w 270793 schroef 1D001571 front left turn indicator 584332 lamp 12v-10w 1D001927 comp. front rh wire harness 297498 schroef 1D001570 front right turn indicator 1D001926 comp. front lh wire harness
hoofdkabelboom aprilia 1D002556 cable harness 580653 zekeringhouder 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a 1B005529 electric device support 145298 slangklem
meter combinatie - cruscotto aprilia 1D002214 meter assy, combination 270793 schroef 006965 ring 5.3x10x10
achterlichten - richtingaanwijzers aprilia 1D001567 taillight 129953 lamp 12v-21 / 5w 1D001569 left rear turn indicator 1D001568 right rear turn indicator 584332 lamp 12v-10w 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 639088 fanalino ill. targa 584158 geen beschrijving beschikbaar 003054 sluitring 4,3x8x0,5 1B005216 spacer for licence plate light 018534 geen beschrijving beschikbaar CM017410 klem 259349 schroef CM017408 bord
afstandsbedieningen - batterij - claxon aprilia 32YTX5LBS battery 1B005286 battery adapter 680154 remote control switch 12v 70a 959358 zeskantschroef met flens B016777 schroef met flens m6x16 58243R horn 12v cc
keuzeschakelaars - schakelaars - knoppen aprilia 642968 koplamp keuzeschakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 1D000185 horn button 641609 startknop
stater - elektrische starter aprilia 82530R startmotor 018639 schroef 642292 startmotor kabel unit 145298 slangklem 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 82958R startmotor versnelling 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 831458 startschacht 289495 veer 433987 sluitring 16,3x23,8 286214 kick-start hendel cpl. 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 286217 beschermkap B016774 schroef met flens m6x25 006416 borgring
spanningsregelaars - elektronische regeleenheden (ecu) - h.t. spoel aprilia 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) 018639 schroef 1B005473 bracket with u.p. CM287904 electronic ignition unit 959358 zeskantschroef met flens 145298 slangklem 1D001665 compleet h.v. spoel 872269 schroef met flens m5x8x20 012528 onderlegring 1B005196 support bracket 1D001143 bedradingsclip 1D000298 bagage bescherming 1B005474 electric device support B016777 schroef met flens m6x16 969296 schroef met flens m6x10
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SR Motard 50 2T Metca 41 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia