Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022.

Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SXR 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SXR 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 1A020583 air filter box 258146 zelftappende schroef m3x20 1A006090 air box filter 1A006092 gaskets 1A006093 cleaner cover/box gasket 614188 slangklem 1A000833 slangklem B018262 knurled bushing CM259204 spring plate 003056 platte sluitring 6,4x12x1 1A003064 screw w/ flange m6x55 827831 cap CM002910 slangklem 1B008257 tubo di aspirazione 709519 abrazadera 1B003394 intake fitting 1B003396 intake fitting 1B003395 duction pipe 254485 clip m6 272836 schroef 1C004912 clamp 259348 kolomschroef + schacht
koppeling aprilia CM270403 clutch driven pulley assy. 4795526 complete vaste secundaire katrol 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM270503 complete centrifugal clutch assembly 289955 ring moer 1A004011 complete clutch drum 1A019549 rondella piana 1A019546 dado esagonale basso 1A016494 distanziale
koelsysteem aprilia 1A017911 coperchio @ (lato volano) apr sxr 21 1A017959 ventola con inserto apr sxr 50 1A017931 cuffia lato scarico apr sxr 21 1A019653 cuffia lato aspirazione 832870 dopmoer B017080 flat washer 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 B014214 afstandhouder B014213 fairlead 217280 slangklem 643114 clamp B018421 self-tap screw 3,8x16 1A014986 vite testa bombata torx m5x21 006975 sluitring 5,3x10x0,5 58273R temperatuurmeter
carterafdekking - carter koeling aprilia SP1A019349 transmission cover with u.p. 1A005843 transmission cover 4A000029 fascetta trasmissione freno 1A008521 covex head screw with torx B013524 cooling cover 1A019254 tappo coperchio trasmissione 1A003060 screw w/ flange m6x45 1A019583 vite antimanipolazione m6x45 B015592 dowel pin B018421 self-tap screw 3,8x16 B018304 bearing 1A006307 snap ring 257134 slangklem 1A019371 scodellino 1A019372 elemento filtrante 1A019362 manicotto 4A000028 mancetta di ritegno B013685 air deflector 1A000612 torx convex big end screw
carters i aprilia SP1A016496 crankcase assembly 485703 onderlegring 666991 silent block 486081 silent-block 1A018755 prigioniero apr sxr 50 21 1A015053 getto lubrificazione apr sr 20 B017446 bush B016955 radial ball bearing 40x17x12 B016957 radial ball bearing B016954 radial ball bearing 47x20x14 668686 side stand spring fastener pin 1A003068 screw w/ flange m6x35 B015591 locating dowel Ø11x10 B015592 dowel pin B018718 scharnier bevestigingspin zadel B018139 gasket ring 40x25x7 B019107 gasket ring 20x32x7 1A001256 o-ring 1A001278 half crankcase gasket 269755 binnenzeskantschroef m8x12
cilinderkop - kleppen aprilia 1A016511 cylinder head assy. 434716 pakking B015484 halve kegel 845951 veer 843307 kop 435571 het lokaliseren van deuvel 1A000511 rolkooi 9x13x8 269755 binnenzeskantschroef m8x12 B016939 flanged nut m8x1,25 874556 flanged hexagon screw
cilinder - zuiger aprilia SP1A019635 cylinder-piston assembly 969214 zuigerpen 969213 anello elastico ritegno spinotto 1A019529 segmento 1^ cava 1A019530 segmento 2^ cava 1A019531 segmento raschiaolio 1A018728 guarnizione testa/cilindro sp 0,3 apr sxr 50 21 CM291502 gasket - cylinder base CM291501 gasket - cylinder base CM291503 gasket - cylinder base
aandrijfas aprilia SP1A016488 crankshaft with bearing and pinion - spd
motor-completerende deel-hendel aprilia 1A020584 engine 50 4t 3v e5 he new comfort (no sas)
uitlaat aprilia SP1A018951 silencer complete with protection 1A018046 protezione paracalore apr sxr 50 21 1A018832 protezione paracalore apr sxr 50 21 651014 binnenzeskantschroef m5x10 827526 platte ring 487665 fairlead B013302 fairlead B016627 screw w/ flange m10x60 B015320 plain washer B015321 tapered washer AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 844927 platte ring 436947 moer
vliegwielkap aprilia SP1A014351 coperchio volano completo B018140 gasket ring 14x28x7 1A003060 screw w/ flange m6x45 1A006482 flywheel housing cover gasket
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 1B002848 canister 1B008067R valvola di sicurezza 1A017882 valvola di spurgo apr sr 21 1B007684 staffa supporto canister CM006908 terugslagveer 231590 elastische veer 667156 slangklem CM006913 veer voor leidingen / kabels 1B007084 clamp 969296 schroef met flens m6x10 016406 veerring 6,4x11,8x1 CM001914 slangklem CM001901 slangklem CM001912 slangklem CM001913 slangklem CM002903 slangklem 288245 flensmoer m6 1B009035 tubo con passacavi 257134 slangklem CM283437 pipe CM001239 tubo di sfiato carburante (l 220) CM177985 tubo sae (l 55)
halve katrol, rijden aprilia CM310319 complete roller housing 479561 vaste aandrijf half katrol 845611 ventilator 877075 getande bus 265300 onderlegring 289519 flensmoer m10x1,25 1A018730 cinghia trapezoidale apr sxr 50 21 480227 container
hoofddeksel aprilia 1A018197 coperchio testa apr sxr 50 21 018639 schroef B014732 pakking 1A018857 guarnizione coperchio testa apr sxr 50 21
oliepomp aprilia B018448 oliepomp assy. 1A001073 torx screw m5x16 1A013415 complete oil level dipstick 1A009397 o-ring B018020 oliefilter cpl. 285536 o-ring 31,47x1,78 B015598 oliefilter plug 1A014294 tubo sfiato olio CM002917 slangklem CM002916 slangklem
reductie-eenheid aprilia SP1A007948 complete reducer cover 006647 borgring 83044R radial ball bearing B019108 gasket ring 35x47x7 B016953 radial ball bearing 1A007618 screw w/ flange 1A016487 albero puleggia condotta z15 apr sxr 50 21 1A006780 oil breather pipe CM002917 slangklem 1A006483 reduction unit cover gasket 1A018845 asse ruota apr sxr 50 21 1A018797 albero di rinvio apr sxr 50 21
rocking hendels steuneenheid aprilia SP1A020424 camshaft complete of bearing he vesp B017113 rockerarm as B019040 timing system gear 1A018611 bilanciere aspirazione apr sxr 50 21 B017323 knop B017431 moer 1A018664 bilanciere scarico apr sxr 50 21 1A008397 decompression ground retaining plate B018718 scharnier bevestigingspin zadel 1A018855 lamiera contenimento asse a camme apr sxr 50 21 B018946 bout
gasklephuis aprilia 1A019133 guarnizione raccordo ammissione 1A011416 antitampering screw m6x22 1D000698 injector assy brandstof 1A015812 screw w/ flange 1A015303 supporto iniettore con tappi benzina apr sr 20 22 1A019037 raccordo di ammissione 1A020459 corpo farfallato 1A000833 slangklem 1A016238 coupling sleeve 1B008930 staffa supp. tubo carb. con p.i.
timing systeem aprilia 847928 pakking 1F000110 flanged hexagon screw m6x16 1A019253 chain tensioner bracket 1A018706 asta tendicatena apr sxr 50 21 B014237 screw (spec) B018020 oliefilter cpl. 1A018705 pattino fisso apr sxr 50 21 1A019143 catena distribuzione B018718 scharnier bevestigingspin zadel B019040 timing system gear

Frame

centraal lichaam aprilia 1B007696 bauletto 1B007704 pedana SP1B007705HL lh spoiler, grey SP1B007705NL spoiler sx SP1B007705R7 spoiler sx SP1B007705BR spoiler sx SP1B007706BR spoiler dx SP1B007706R7 spoiler dx SP1B007706NL spoiler dx SP1B007706HL rh spoiler, grey SP1B007698R7 copertura superiore bauletto SP1B007698BR copertura superiore bauletto SP1B007698HL copertura superiore bauletto v.grigio SP1B007698NL copertura superiore bauletto 1B007697 portello bauletto 1B007787 controportello CM006318 guarnizione bauletto 1B007700 coperchio bauletto 1B008263 marsupio sx 1B008264 marsupio dx 1B008262 levetta serratura 257614 vierkant 258249 schroef CM017410 klem 259830 metrische schroef m6x20 254485 clip m6 575249 schroef 199190 uitbreidingsstekker 297498 schroef 253469 haak voor tas 252420 bord 575021 pin 299693 vang de lente 575607 haak 1B003658 veer 299972 speciale schroef 620356 moer
centrale standaard aprilia 1C005074 cavalletto centrale con p.i. 667567 veer 667566 veer 597043 bout 668585 spacer 273754 o-ring 002440 zelfborgende moer m10 1C005388 cavalletto laterale completo 016408 veerring 599009 schroef
sticker aprilia 2H001199 zelfklevende plaat "i-get" 2H004151 decalco cerchio ruota 2H004149000A3 decalco aprilia post 2H004149000A1 decalco aprilia post 2H004149000A2 decalco aprilia post 2H004139 decalco aprilia scudo 2H004617 decalco centrale scudo 2H004140 decalco centrale scudo 2H004141 decalco laterale sx scudo 2H004142 decalco laterale dx scudo 2H004143 decalco aprilia spoiler sx 2H004144 decalco aprilia spoiler dx 2H004609 "decalco ""sxr 50"" fiancata sx" 2H004619000A2 "decalco ""sxr 50"" sport fiancata sx" 2H004619000A1 "decalco ""sxr 50"" sport fiancata sx" 2H004608 "decalco ""sxr 50"" fiancata dx" 2H004618000A2 "decalco ""sxr 50"" sport fiancata dx" 2H004618000A1 "decalco ""sxr 50"" sport fiancata dx" 2H004612 decalco laterale dx scudo 2H004613 decalco laterale sx scudo 2H004610 "decalco ""aprilia"" laterale dx scudo" 2H004611 "decalco ""aprilia"" laterale sx scudo" 2H004614 decalco fiancata dx 2H004615 decalco fiancata sx
drijvende spiegel / s aprilia CM281206 mirror couple CM281204 mirror right CM281205 mirror left 1B003798 rh mirror gasket 1B005512 perno filettato dx 1B005511 perno filettato sx 1B003799 lh mirror gasket 1B007722 copertura manubrio anteriore 1B007723 copertura manubrio posteriore 270793 schroef 258249 schroef CM017409 clip d.4,2 1B008131 coperchietto manubrio D9004468091 grijper clip
kader aprilia SP1B007629 frame with u.p. 1B008246000N15 poggiapiedi dx completo 1B008244000N15 poggiapiedi sx completo 1B008254 telaietto posteriore 1B007859 telaietto con p.i. 1A003064 screw w/ flange m6x55 012533 tandkrans 6,6x11x0 013880 platte ring 16x6,5x1,5 709116 moer 263381 schroef 834187 veerring 016406 veerring 6,4x11,8x1 830061 schroef met flens 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 295590 premisphere lente 295591 bal d6 975835 pin 259933 elastische veer
voorkant lichaam aprilia 1B009145 scudo SP1B009145BR scudo SP1B009145R7 scudo SP1B009145HL scudo v.grigio SP1B009145NL scudo 1B007703 chiusura inferiore scudo SP1B008606 mostrina ant. sx compl. SP1B008607 mostrina ant. dx compl. 259349 schroef 270793 schroef 1B009144 staffa supporto targa anteriore con p.i. 1B008398 griglia dx 1B008397 griglia sx 1B007947 tappo chiusura scudo 1B008887 adattatore dx 1B008886 adattatore sinistro 258249 schroef D9004468091 grijper clip CM017410 klem 575249 schroef 254485 clip m6 267115 zelftappende schroef m4x16
remklauw voor aprilia 1C005952R pinza idraulica freno 597150 schroef 709047 veerring 127927 pakking 1C005759 tubazione freno anteriore 1C002059R speciale schroef 1C002634 brake pads
voorvork aprilia SP1C005185 forcella 2r 1C005233 vite esagonale con flangia 1C005190 gambale sx completo 1C005189 gambale dx completo 65007545 lager stuurlager 1C005184 piastra forcella con p.i. 0037514 ring van de stuurinrichting 1C001628 beschermring 0111094 stuurbuis ringmoer 65069345 bovenste drukring 1C002469 fork oil seal 1C002470 stop ring 1C002471 dust cover 1C002472 plug with or 1B003841 bearing protection hood
voorlichten aprilia 1D003348 proiettore completo 259830 metrische schroef m6x20 227838 rondella piana 576565 cilindrische kabeldoorvoer
voorste hoofdcilinder aprilia 1C003176 brake lever 642032 1C005761 trasmissione comando apertura gas 1C005762 trasmissione comando chiusura gas CM0074C3 guaina (di.5-s.0,5-l.2 CM006904 terugslagveer CM006912 terugslagveer CM013202 veer voor leidingen / kabels
voorspatbordstijl aprilia 1B008130 parafango anteriore part. post 259830 metrische schroef m6x20 078307 onderlegring 654301 koplamp spacer 288245 flensmoer m6 575249 schroef 270793 schroef SP1B007729NL parafango anteriore SP1B007729R7 parafango anteriore SP1B007729BR parafango anteriore SP1B007729HL parafango anteriore v.grigio
voorwiel aprilia 1C005216 "ruota anteriore 12x3.00""" 1C001322 pakking ring 649910 lager 601705 spacer 270991 tubeless ventiel 1C006364 tyre 120/70-12" 1C002414 spacer 1C005219 disco freno ?220 1C005075 vite te flangiata 709037 ring 12,5x20x2 261319 moer m12x1,25 h = 12,5 1C002728 front wheel axle
benzinetank aprilia 1B008052 serbatoio carb. (kaizen plastomould) 1D003352 indicatore livello carburante 676200 pakking 1B004165 tank cap 656021 tankdeksel pakking 675424 filler insert 1D002701 fuel pump 1B002953 gasket 1B008924 tubo carburante flessibile completo 1B001321 bedradingsclip 003056 platte sluitring 6,4x12x1 016406 veerring 6,4x11,8x1 969296 schroef met flens m6x10 254485 clip m6 CM259204 spring plate 013880 platte ring 16x6,5x1,5 018639 schroef 651014 binnenzeskantschroef m5x10 B016426 schroef met flens m6x14 006078 gewone ring 1B005066 fuel pump spring holder
stuur - controles aprilia 1C006375 gas control sleeve 598369 onderste klem 274491 rechts handgreep 666758 bovenste u-bout 975805 schroef 274489 grip, links 655554 binnenzeskantschroef m10x65 178790 platte ring 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 015330 moer 255638 schroef 1B002616 terminal 1C005784 clamp B016777 schroef met flens m6x16 1C006180 fascetta con p.i. 1C006170 clamp 641609 startknop 641859 modusknop 642670 koplamp keuzeschakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar 641743 claxon
sloten aprilia 1B002607 slot lichaam 253937 veer 1B006291 complete lock block 1B003598 set of cylinders and keys for lock 643133 hoofdschakelaar
Bagagerek aprilia SP1B009210HL passenger handle SP1B009210BR passenger handle SP1B009210R7 passenger handle SP1B009210NL passenger handle 1B009267 tappo chiusura maniglione 297498 schroef 959582 vite testa bomb.esag.inc. 016408 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 575268 clip m8
schotelset / divers aprilia 1C002659 tool set, standard l/jack
achterlichaam aprilia 1B007717 chiusura centrale 1B007715 chiusura laterale dx 1B007711 chiusura laterale sx 1B007716 fiancata inf. dx 1B007712 fiancata inferiore sx SP1B007714HL rh side panel, grey SP1B007714NL fiancata dx SP1B007714BR fiancata dx SP1B007714R7 fiancata dx SP1B007708BR fiancata sx SP1B007708HL lh side panel, grey SP1B007708R7 fiancata sx SP1B007708NL fiancata sx SP1B008605 mostrina post. dx compl. SP1B008604 mostrina post. sx compl. 254485 clip m6 D9004468091 grijper clip 575249 schroef 270793 schroef 258249 schroef CM017410 klem 199190 uitbreidingsstekker 623504 pad
achterrem - remklauw aprilia 1A003063 screw w/ flange m6x35 B0164755 brake lever shaft 1C000655R pair of brake shoes 1C002607 rear brake lever 564112 brake lever shaft 564134 pakking 647384 remschoenen veer terug 270310 registro freno posteriore 179640 pin 1C001642 spacer 564645 bord 1C004766 vite tef m6x35 cl10 1C005865 fascetta con p.i 709674 binnenzeskantschroef m6x20 1C005857 trasm. compl. freno posteriore
achter elektrisch systeem aprilia 1D003341 gruppo cavetti del telaio 1A014335 lamda sensor 1B008393 supporto dispositivo elettrico con p.i 680154 remote control switch 12v 70a 293154 plafondschaal 1A017429 regolatore di tensione 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 583310 drift 268596 schroef CM023903 edge protection 959358 zeskantschroef met flens 018639 schroef 145298 slangklem 1D001143 bedradingsclip 1D001778 battery breather pipe 255323 deur knop CM083606 protezione a spirale
achterste hoofdcilinder aprilia 667387 brake lever 265249 schroef 642032
achterspatbord aprilia SP1B007730HL copertura posteriore v.grigio SP1B007730R7 copertura posteriore SP1B007730BR copertura posteriore SP1B007730NL copertura posteriore 258249 schroef 199190 uitbreidingsstekker 1B007728 parafango posteriore 248419 veerplaat 020105 moer 006965 ring 5.3x10x10 709047 veerring CM259204 spring plate 830061 schroef met flens 1B007727 coperchio paraspruzzi D9004468091 grijper clip 575249 schroef 642906 rear reflector CM017410 klem 254485 clip m6 1B007726 paraspruzzi posteriore 1B005484 license plate 1B005454 license plate 018544 schroef 58233R5 reflector 181351 bord 013769 onderlegring 020104 moer
achterwiel aprilia 665657 as plug 1C002806 flanged self-locking nut 270991 tubeless ventiel 1C006364 tyre 120/70-12" 1C005085 "ruota posteriore 12x3.00"""
zadel aprilia 1B008261000C1 sella completa 296743 haakje 674162 vite autofilett.con taglio a croce 674312 spring 674311 supporto serratura 674163 self tapping screw 018639 schroef 016406 veerring 6,4x11,8x1 254485 clip m6
zadelkamer aprilia 1B007720 portacasco 1B007721 coperchio ispezione 1B008490 coperchio batteria completo 254485 clip m6 1B007449 scatola luce cortesia 575249 schroef CM017410 klem 258249 schroef 016408 veerring 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 575268 clip m8 970273 schroef
schokdemper aprilia 002440 zelfborgende moer m10 668302 hex screw 1C002598 screw bolt shank threaded part B015320 plain washer B015321 tapered washer B024614 moer 1C005077 ammortizzatore posteriore completo 268158 schroef 1C005872 braccio oscillante completo 563076 sil.block 267550 drift 267589 drift 562576 washer
voorruit aprilia 1B007724 cupolino 1B007719 supporto parabrezza 255638 schroef 674070 windscherm stud 674068 afstandhouder 576565 cilindrische kabeldoorvoer 674352 afstandhouder 259830 metrische schroef m6x20 655131 afstandhouder

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 1A019410 volano magnete 1A001793 pick-up plate containment cables 1A001073 torx screw m5x16 B014585 flat washer 880805 nut 1A010638 spark plug 000267 transmissiesleutel 872816 flensmoer 643156 mass cable B014066 opvulplaatje afstandsbus B014063 buffer 1B003784 coil support bracket with i.p. 1A019532 bobina a.t. c/cappuccio 1A016605 clamp 642537 afdek kap CM271702 compleet h.v. spoel 1B003793 coil cover 008455 schroef
front elektrisch systeem aprilia 1D003341 gruppo cavetti del telaio CM314208 centralina elettronica CM087614 horn 12v cc 1D003456R usb port 1B001591 fairlead 1D003355 dispositivo comando lampeggiatori 291017 flexibele ondersteuning B016777 schroef met flens m6x16 639560 veer voor connector 1B007819 staffa centralina con p.i 959358 zeskantschroef met flens 288245 flensmoer m6 297498 schroef 013763 platte ring 4,2x12x1 CM022808 staffa portafusibile 145298 slangklem 1D001143 bedradingsclip 257134 slangklem 1D003720R sensore temperatura ambiente 1D001636 microrele 12v-30a B005629 molletta 1B005386 fairlead 1D000074 speed sensor 1C005268 staffa supporto sensore velocita 1C004839 vite tcei 709099 inbusschroef 006966 veerring 6,4x11x0,5 006975 sluitring 5,3x10x0,5
instrumenten aprilia 1D003981 instrument cluster 1B007718 plancia 1B008255 piastra supporto strumento 651014 binnenzeskantschroef m5x10 016405 veerring 259830 metrische schroef m6x20 655131 afstandhouder 270793 schroef
achterlichten aprilia 1D003349 fanale posteriore completo 575249 schroef 639088 fanalino ill. targa 003054 sluitring 4,3x8x0,5 267115 zelftappende schroef m4x16
starter / elektrische starter aprilia 1A015231 starting motor 1A003063 screw w/ flange m6x35 83033R starting ring gear with limiting device 1A001443R electric starter gear 1A007468 containment electric starting crown 1A002691 screw w/ flange m6x20 cl10 1D001640 starting motor wiring harness 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SXR 50 4T 3V E5 HE NEW Comfort 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia