Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuono 125 2022.

Aprilia Tuono 125 2022 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuono 125 2022

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuono 50-125 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuono 50-125 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2022!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B007500 scatola depuratore completa 2B007499 cornice fissaggio filtro aria 861130 luchtfilter 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2B007548 tappo AP8161054 cap 863320 pijp 2B007389 manicotto cassa filtro - motore CM226902 veerklem 19/12 AP8102786 slangklem 20x8 AP8102375 clip m5 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102520 slangklem AP8102401 slangklem d50-70x8 00H03200271 slangklem 2B004229 acoustic insulation panel
koppeling aprilia B045087 zahnrad 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 876418 onderlegring 1A013612 special nut 847223 pin B016310 afstandhouder B016659 flat washer B015804 flensmoer 1A008738 pignone comando frizione z 29 apr rs 125 21 000097 transmissiesleutel 006410 pakking ring 847224 onderlegring 8472226 bearing 1A008739 pignone comando pompa h2o apr rs 125 21 847043 aangedreven koppelingsschijf 8713165 rolkooi 22x26x13
koppeling controle aprilia 2B004137 clutch lever cpl. 2B004729 clutch lever 00H00903351 koppelingskabel spansysteem 2R000321 clutch switch 2B003775 clutch cable AP8220135 rubberen afstandhouder 873566 bord
koppelingsdeksel aprilia 1A008734 coperchio frizione con p.i. apr rs 125 21 414838 schroef m6x35 873566 bord 878241 deksel pakking B015956 pin d. 9,5 uur = 15 847075 oliekeerring 005420 dowel
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem CM269606 slangklem 898060 slangklem 8673345 scto.radiador gpr50 09 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121679 t bus AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 254485 clip m6 00008915020 tule 865655 waterkoeler-pomp buis 865654 waterkoelerkop buis 864049 elektrische ventilator 00H03800722 onderlegring AP8161118 pin 00003515370 onderlegring 864164 schroef 00011142500 schroef AP8152298 schroef met flens m5x16 893224 slangklem CM226909 veerklem 29/12
carters i aprilia 1A01909901 carter 1? cat 1A01909902 carter 2? cat 177442 kooi à rouleaux B015956 pin d. 9,5 uur = 15 8580170R cat.b rode bus halve schalen 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 847075 oliekeerring 847019 oliekeerring 82668R lager 182015 rolkooi 898628 rolkooi 484993 het lokaliseren van deuvel 898627 lager 83018R radiaal kogellager 15x42x13 224664 sluitring 5,2x15x1,5 031057 schroef m5x14 006125 onderlegring 274369 bout 847076 as pin 873086 pakking 873735 slangklem 828922 schroef met flens m6x75 B016425 schroef met flens m6x60
cilinderkop - kleppen aprilia 1A020310 testa del cilindro completa 1A017499 scodellino valvole inf apr rs 125 21 1A013679 valve gasket ring 1A020414 molla richiamo valvola 1A017500 scodellino valvole sup apr rs 125 21 843338 ventiel halve kegel AP3CAA000412 bal 1A017492 valvola aspirazione d21 apr rs 125 21 1A017493 valvola scarico d17.1 apr rs 125 21 1A017389 asse a camme scarico apr rs 125 21 1A017388 asse a camme aspirazione apr rs 125 21 CM314111 bicchierino calibrato sp. 2.700 CM314112 bicchierino calibrato sp. 2.750 CM314102 bicchierino calibrato sp. 2.250 CM314110 bicchierino calibrato sp. 2 650 CM314109 bicchierino calibrato sp. 2.600 CM314101 bicchierino calibrato sp. 2.200 CM314108 bicchierino calibrato sp. 2.550 CM314103 bicchierino calibrato sp. 2.300 CM314107 bicchierino calibrato sp. 2.500 CM314106 bicchierino calibrato sp. 2.450 CM314105 bicchierino calibrato sp. 2.400 CM314104 bicchierino calibrato sp. 2.350 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 574260 zeskantschroef m6x40 AP3EEN000234 onderlegring AP3ADN000115 schroef m8x166 AP4ABN000117 schroef m6x130 1A003117 stud screw 274369 bout 1A020313 coperchio 1A006046 temp. sensor 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 898431 thermostaatkap
cilinder - zuiger aprilia 1L005212C gruppo cilindro-pistone 1A0175050O pistone cat.o apr rs 125 21 1A0175050P pistone cat.p apr rs 125 21 1A0175050N pistone cat.n apr rs 125 21 1A0175050M pistone cat.m apr rs 125 21 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 1A007518 piston pin 873173 zuigerpen 1A007851 cylinder head gasket AP3FCN000128 bus CM278202 gasket - cylinder base (0,4 mm) CM278203 gasket th. 0.5 484993 het lokaliseren van deuvel
aandrijfas aprilia 8999175002 krukas cpl..cat.2 8999175001 krukas cpl..cat.1 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 847217 moer 10m100 1A000427 platte ring
motor-completerende deel-hendel aprilia 1U0005985 mot.125 4t/4v e5 6m zs rs sballato B044264 rondsel z = 13 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 AP8150284 ext. getande ring 2B004810 hex socket screw m5x10 B043826 versnellingspook AP8150137 inbusschroef 898059 tandwiel deksel 00H01600911 pin AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8150026 moer m6 AP8152138 moer AP8110053 linker kogelgewricht m6 2B001941 versnellingsbediening trekstang AP8121697 belleville spring AP8235011 versnellingspook 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8120912 hendel rubber AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152299 zelfborgende moer m6 658830 gebogen veerring 6x12
uitlaat aprilia 2B008067 marmitta completa 00H02201731 silent-block AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 862560 speciale moer 863506 pakking 1A014335 lamda sensor AP8121736 t bus 487665 fairlead AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 895915 inbusschroef 2B008310 coperchio silenziatore 231590 elastische veer
vliegwielkap aprilia 1A009173 coperchio lato volano apr rs 125 21 874678 o-ring B015956 pin d. 9,5 uur = 15 414838 schroef m6x35 8290405 plug cpl. 1A009397 o-ring 1A007898 flywheel housing cover gasket
voorste cilinder timing systeem aprilia AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok 1A003113 chain tensioner screw 871445 rondsel AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3DVN000235 onderlegring B016777 schroef met flens m6x16 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8127601 ventilatie plug AP8102377 slangklem d9.1 2B002632 canister CM001912 slangklem CM001914 slangklem AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 2B007506 supporto canister 2B008188 tubo valvola sicurezza / canister 2B007991 tubo valvola di spurgo / canister CM001913 slangklem CM179008 valvula seguridad 2B000219 gewricht 2B008189 tubo valvola sicurezza / raccordo 2 vie 2B007638 valve support clamp 873653 schroef m5x15 B018241 supporto in gomma valvola 2B008248 tubo raccordo 2 vie / serbatoio 2B008716 tubo preform. valv.spurgo/testa mot. 642044 metalen klem
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A007531 selector drum 898627 lager 898628 rolkooi 847083 koppelingshendel B043224 ontkoppelingsas 623920 schroef torx 1A006754 getriebeschaltung 274369 bout 005970 ring 006125 onderlegring 1A007910 special screw 871554 hendel 1A010665 spring 1A006444 te flanged screw m6x20 B018064 versnellingskeuzepen 899154 schakel nokkenplaat
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 871442 pin 83072R vork 871443 pin 83073R vork 2A000090 aangedreven as 872958 versnelling 1a 899434 vijfde versnelling 899432 3e-4e versnelling 2A000089 4e versnelling 899435 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157104 drukring 1.8 CM157106 drukring 1.6 CM157105 drukring 1.7 CM157102 drukring 2 CM157103 drukring 1.9 CM157101 drukring 2.2 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 1A013600 primary shaft assy 2A000088 secundaire as cpl. B046328 smering pijp 873097 o-ring 1A006087 schakelaar 1A006094 washer
hoofddeksel aprilia 1A015311 spark plug AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 1A019105 coperchio testa 873651 pakking 874617 pakking
smering aprilia 1A019107 coperchio filtro olio 855706 o-ring d53x3 AP9150167 veer 874081 oliefilter 1D001138 sensor AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 006409 ring 871454 oliepomp tandwiel 1A002999 screw w/ flange 871451 oliepomp assy. 288474 o-ring 20,35x1,78 431242 oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 847076 as pin 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 1A007520 gasket
gasklephuis aprilia CM3162084 throttle body with ecu 1A017577 raccordo ammissione apr rs 125 21 AP8150521 inbusschroef 1A000833 slangklem 890225 injectorkit compleet iwp198 849898 veer 1A011529 supporto iniettore apr rs 125 e5 003056 platte sluitring 6,4x12x1 932108 cap
waterpomp aprilia 1A008734 coperchio frizione con p.i. apr rs 125 21 871358 waaier 1A005891 water pump seal 1A008740 albero pompa h2o apr rs 125 21 82897R afdichtring 20x30x5 1A008736 ingranaggio comando pompa h2o apr rs 125 21 CM226909 veerklem 29/12 865655 waterkoeler-pomp buis 871450 pomp-cilinderslang CM001907 slangklem B016808 torx-schroef m5x20 1A017960 coperchio pompa h2o apr rs 125 e5 21 1A017976 guarnizione coperchio pompa h2o apr rs 125 e5 21 CM001906 slangklem CM269606 slangklem

Frame

abs remsysteem aprilia AP8133945 ontluchtingskit AP8113004 2B008320 tubo freno hecu-pompa ant. 2B008319 tubo freno hecu-pinza ant. 1C002059R speciale schroef 865493 stop schakelaar 2B007730 tubo freno hecu - pompa post. 2B007727 tubo freno hecu - pinza post. 2B007564 piastra guida tubazioni abs AP8152281 schroef met flens m6x30 297029 onderlegring AP8144328 rubberen afstandhouder AP8121718 koplamp bus 2B007562 supporto inferiore centralina abs 254485 clip m6 2B007768 protezione connettore AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152277 schroef met flens m6x12 270793 schroef
centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 00G04401462 moer d5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152302 schroef met flens m5x12
centrale standaard aprilia 2B003783 lateral stand AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 2B008199 supporto cavalletto laterale AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming B044392 bus AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150451 lage zelfborgende moer 855799 schroef met flens AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8134640 luchtdoos spacer AP8161076 afstandhouder AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 2B003455 black chain guide roller AP9100174 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152281 schroef met flens m6x30 B044395 ketting tientallen. bord
sticker aprilia 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H003453 front mudguard decal "be a racer" 2H004476 decalco portanumero rossa frontale carena 2H004472 decalco portanumero nero frontale carena 2H004499 decalco portanumero grigia frontale car. 2H004500 decalco italia frontale carena 2H004473 decalco italia frontale carena 2H003539 rh tank cover decal, red "aprilia racing" 2H004501 decalco aprilia racing dx copriserbatoio 2H004477 decalco aprilia racing grigia dx copriserb 2H003540 lh tank cover decal, red "aprilia racing" 2H004502 decalco aprilia racing sx copriserbatoio 2H004478 decalco aprilia racing grigia sx copriserb 2H004503 decalco fasce nere dx carena laterale 2H003541 rh side fairing stripe decal 2H004479 decalco grigia fasce bianche dx carena lat 2H004504 decalco fasce nere sx carena laterale 2H004480 decalco grigia fasce bianche sx carena lat 2H003542 lh side fairing stripe decal 2H004481 decalco 125 grigia-rossa dx codone 2H004505 decalco 125 grigia dx codone 2H004474 decalco 125 rossa-grigia dx codone 2H004482 decalco 125 grigia-rossa sx codone 2H004506 decalco 125 grigia sx codone 2H004475 decalco 125 rossa-grigia sx codone 2H001957 upper fork yoke decal "be a racer" AP8157770 aprilia bord
kanaal aprilia 2B003668 rh lower air duct 2B003669 lh lower air duct 2B003666 rh upper air duct 2B003667 lh upper air duct 2B003670 expansion tank cover 270793 schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121032 bus 896174 binnenzeskantschroef m5x12 00G04401462 moer d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
voetsteunen aprilia 2B008498 supporto pedana pilota dx v.nero ossido B043044 pre-coated m8x30 shc screw AP8121567 pin AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8221277 veer voor voetsteun AP8152277 schroef met flens m6x12 GU32441210 bord GU32443210 steunrubber deel AP8144065 rubberen afstandhouder AP8152409 stop ring AP8150431 lage moer m8 AP8134451 voetsteun plaat GU32443211 steunrubber deel AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 2B002574 vite te flang m8x40 8.8 pre. CM228401 voetsteunpen AP8120573 stop ring 2B006170 pedana pilota dx apr (rh) AP8145008 rear footrest, rh 2B003991 rh footrest support 2B003990 lh footrest support AP8145009 rear footrest, lh 2B008497 supporto pedana pilota sx v.nero ossido 2B006169 pedana pilota sx
kader aprilia 2B004654000XNL frame, painted, ossido black 00H03000272 schroef 10m150x100 002440 zelfborgende moer m10 AP8120582 kabelgeleider AP8152300 zelfborgende moer m8 2B007769 reggisella AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8144707 pakking 2B003580 headlight support clamp AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 2B007945 staffa supporto rele intermittenza 2B002418 schroef met flens m6x16 2B005197 vite tcei m10x45 pf. cl. 12.9 preimpr. 2B005999 pre-coated m8x30 shc screw AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 2B003605 frame cradle 254485 clip m6 2B008091 supporto motore sinistro - saldato 898908 rh motorsteun 00402100001 onderlegring 2B006418 vite te-m10x16.din-933 geo pre. 2B004511 nut 598839 schroef met flens AP8102544 klinknagel m6
remklauw voor aprilia 2B003497 front brake caliper 2B003958 brake pads kit sbs si 100 hh B044201 remblokken kit sbs si 90 hh 2B003959 pins+spring+cotter pin kit AP8150049 schroef m10x60 2B003957 bleeder kit
kuip aprilia 2B008239000EQ frontale carena vern.n/dec 2B008239 frontale carena 2B008239000XN5 frontale carena vern.n/dec 2B008239000XR4 frontale carena vern. n/dec 2B004091 steering yoke lower closing 2B008241 fianchetto fanale dx 2B008240 fianchetto fanale sx AP8144563 klinknagel, mannelijk 2B008242 chiusura inferiore frontale carena 2B001707 cupolino stampato 259349 schroef 199190 uitbreidingsstekker AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B008243 plancia cruscotto AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B008252 chiusura faro inferiore AP8121032 bus AP8152277 schroef met flens m6x12
voorvork ming xing aprilia 2B008178 forcella anteriore 2B008196 piastra inferiore forcella B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap 2B008442 stelo gambale sospensione sx (lh) 2B008443 stelo gambale sospensione dx B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 2B008181 gambale sospensione dx (rh) 2B008182 gambale sospensione sx AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 2B004075 clamp AP8221171 afstandhouder
voorlichten aprilia 1D003348 proiettore completo 259349 schroef AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 013880 platte ring 16x6,5x1,5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus 254485 clip m6
voorste hoofdcilinder aprilia 2B003614 front master cilinder 2B003961 lever kit 2B003960 brake switch kit 2B003963 cover kit 2B004277 pump support u-bolt
voorspatbordstijl aprilia 2B008327 puntale dx 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8224623 reflector. amber AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus 00H01501701 schroef 231590 elastische veer 00H01503701 schroef m6x25 2B008326 puntale sx 867258 voorste spatschermsteun AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 2B005544 front/rear tyre 100/80 - 17 m/c 52s f tl/tt michelin 86190R voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 2B003229 spacer 2B002059 phonic wheel 2B003160 wheel hub cap
benzinetank aprilia 2B008201 serbatoio carburante grezzo 2D000605 pompa benzina 2B008232 tubo carburante completo 656003 pakking 576546 ring moer AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus AP8144713 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 898715 t bus 2B000909 pakking
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep 2B003582 handlebar 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 2B008324 cavo apertura gas AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem 2B008489 dispositivo elettrico manubrio lato dx 2B002580 2 - hex socket screw m5x50 AP8201727 zwarte kabelgeleider 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel 2B008325 cavo chiusura gas
sloten aprilia 2B008347 gruppo serrature commutatore AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. 899542 hoofdschakelaar AP8150349 speciale schroef m8x15 899106 pakking 899107 brandstof kamer 2B003729 seat lock with key 978415 kabelbevestigingsplaat 2B003727 lock spring 2B003726 saddle release cable 899543 slot bevestigingsplaat 874037 schroef AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 899105 tankdop pakking AP8220402 pijp 5x9 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8144298 ontluchtingsplug 2B004211 be a racer keyring
achterlichaam aprilia 2B003059 u. sitzbankt. 2B003719 lh rear fairing, blank 2B003719000XBC codone sx vern.n/dec 2B003719000XN5 codone sx v.nero aprilia n/dec 89887400XN5 codone dx v.nero aprilia n/dec 898874 rh rear fairing, blank 89887400XBC codone dx grezzo 89887900ET maniglione inferiore v.grigio blade 2B0036085 lower grab handle 898878 upper grab handle 2B008614 supporto targa 858840 bovenste nummerplaathouder 258249 schroef 575249 schroef AP8150420 zelftappende schroef AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP9100594 bus 10x7 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150444 zelftappende schroef 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4
achter remklauw aprilia 2B003686 rear brake caliper 2B003957 bleeder kit 2B003956 pad retainer clip 2B003955 brake pads kit 2B003055 bush
achter elektrisch systeem aprilia 2D000659 cablaggio principale 1R000317 battery 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 58115R relais 12v / 80a AP8120581 bedradingsclip AP8112458 negatieve accukabels AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8102386 slangklem 155x2 1D0001275 abs voorste sensor 2D000667 intermittenza 218812 riem AP8117033 zelfklevende spons AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 898363 batterijhouder 254485 clip m6 1D000680 pluggen veer 890760 instrumentondersteuning 2B003229 spacer 896944 fairlead 669282 platte ring 894704 fairlead 2B002567 screw tefl m5x16 AP9100765 veer
achterste hoofdcilinder aprilia 2B008146 pompa idraulica freno post. 858785 achterremhendel AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8150462 borgring d9 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 hefboom pin 296282 veer 2B004785 springs fixing pin 2B005021 vite tcei m6x20 cl 8.8 uni 5931 preimpr. AP8150182 gebogen veerring AP8113004 865493 stop schakelaar 2B007730 tubo freno hecu - pompa post. 1C002059R speciale schroef AP8113081 vork AP8150026 moer m6 AP8120178 o-ring of 112 2B004355 missing description 00D01100201 olie tank AP8113082 versnellingshendel vorkclips
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 00016041301 schroef
achterwiel aprilia 867339 achterwiel (compleet) 00H01308091 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 2B007258 pneum. post. 140/70 - 17 m/c 66s tl/tt r 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 2B008685 corona z=58 2B005574R chain 136 passi 2B008515 distanziale ruota 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 2B002571 pre-coated m8x25 hex flange screw 2B005676 maglia di giunzione 2B002074 phonic wheel 2B008516 spessore corona
zadel aprilia AP8126702 rubberen afstandhouder B043933 pad 620350 pad 2B003592000C1 driver saddle, black
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12
kuip aprilia 2B003678 carena laterale dx assemblata 2B003678000XBC carena laterale dx ass.vern.n/dec 2B003678000XN5 carena laterale dx ass.v.nero apr.n/dec 2B003678000ET carena laterale dx assemblata 2B003679 carena laterale sx assemblata 2B003679000ET carena laterale sx assemblata 2B003679000XN5 carena laterale sx assemblata 2B003679000XBC carena laterale sx ass.vern.n/dec AP8144563 klinknagel, mannelijk 294839 schroef AP8121167 bus AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8220186 rubberen afstandhouder AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B003687 threaded pin 259349 schroef 2B008344 tappo freccia dx 2B008343 tappo freccia sx
sturen aprilia 2B008817 piastra superiore di sterzo AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis AP8150349 speciale schroef m8x15 2B003824 commutator support AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8221036 bus 5,3x8x7,1 2B008816 staffa fissaggio manubrio B043044 pre-coated m8x30 shc screw AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 2B003760 switch cover AP8150182 gebogen veerring
zwenkarm aprilia 89947400XNL swing arm, black 600161 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866753 afstandhouder 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 826118 afstandhouder 2B003049 gleitbacke 866754 lh spacer
tankdeksel aprilia B04347600EQ cover ant ser.b.v.grigio blade op.n/dec B04347600XR4 front tank cover, painted, fluo red B04347600XN5 cover ant serb.benz.v.nero aprlia n/dec B043476 tank cover AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 89769600XBC cover serb. benz.v.bianco tech n/dec 897696 tank cover 89769600XN5 cover post serb.benz.v.nero apr. n/d 89769600ET cover post serbatoio AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 640043 stator cpl. 1A003109 tccic m5x16 1A009076 special nut m14x1,5-6h 1A009218 rondella piana 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 641009 rotor cpl. 871369 ring 871521 sprag koppeling 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring
front elektrisch systeem aprilia 2D000659 cablaggio principale AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus 58090R5 spanningsregelaar AP8152299 zelfborgende moer m6 863339 hupe AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8224462 relay 12v/30a CM225707 zekering 7.5a CM225715 zekering 15a CM225720 zekering 20a CM225730 zekering 30a 319165 schroef AP8152277 schroef met flens m6x12 020003 moer B043230 spoelhouder 575268 clip m8 012554 ring 3.2x5.7x0.9 583236 schroef m3x20 254485 clip m6 58120R spoel 1A009455 spark plug cap 231590 elastische veer 898067 ht draad B043850 slangklem 896944 fairlead 2B002567 screw tefl m5x16 1D0001275 abs voorste sensor CM225705 zekering 5a 2D000661 cablaggio pompa benzina
instrumenten aprilia 2D000585 cruscotto lcd 2B007818 supporto cruscotto AP8121736 t bus 487665 fairlead 097733 platte ring 5.3x14x1 895915 inbusschroef AP8102375 clip m5 AP8152299 zelfborgende moer m6 013880 platte ring 16x6,5x1,5 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 254485 clip m6 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9
achterlichten aprilia 2D000238R achterlicht 2D000660 cablaggio fanale posteriore AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem 2D000137 knipperlicht rechts achter 2D000138 knipperlicht linksachter AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 1D002474 number-plate light AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus
starter / elektrische starter aprilia 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 1A005897 starter motor 12v-0,45w 018639 schroef 000097 transmissiesleutel 871515 bord 008375 schroef m6x14
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuono 125 2022. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuono 125 2022 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuono 125 2022.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia